За словами інсайдерів The Daily Mail, Гаррі та Меган раді, що побували у Лондоні до оголошення пандемії коронавірусу. Нащадок Єлизавети ІІ мав змогу поговорити зі своїми родичами, не всі з яких підтримують його рішення скласти королівські обов'язки. А вже після повернення до Канади герцоги Сассекські дотримуються порад ВООЗ та змусили всіх підлеглих носити латексні рукавички.

Читайте також: Валерій Харчишин оприлюднив результати тесту на коронавірус

"Меган вимагає, щоб всі члени її команди (люди, які купують продукти і виконують доручення) постійно носили латексні рукавички і дотримувалися строгого гігієнічного протоколу... Меган має побоювання з приводу коронавірусу, тому вона намагається зайвий раз не торкатися до свого обличчя і не забуває мити руки. Вона каже, що паніка ні до чого доброго не приведе. Її родині не потрібна напружена атмосфера, і вона не хоче, щоб Арчі відчував якийсь стрес. Її будинок – це територія миру і спокою", – розповів інсайдер.

Водночас джерела додають, що принц Гаррі неабияк стурбований ситуацією щодо поширення вірусу. Він особливо хвилюється за 93-річну Єлизавету ІІ та 71-річного принца Чарльза, з якими вже мав бесіду. Гаррі переконував родичів перебувати у самоізоляції та подбати про свою безпеку в час пандемії.

Самі ж Гаррі та Меган вирішили перебувати в самоізоляції. З маленьким Арчі Гаррісоном вони проживають на острові Ванкувер та зменшили до мінімуму кількість ділових зустрічей. Однак карантин аж ніяк не впливає на роботу герцогів: пара продовжує розвивати свої проєкти.

Зараз мало хто може побачитися з нею, Гаррі і їхнім сином Арчі. При цьому Меган каже, що самоізоляція не означає неробство: вони працюють з некомерційною організацією з охорони психічного здоров'я,
– розповіла пресі подруга Меган.

Коронавірус повпливав і на плани подружжя. Відомо, що уряд Канади закрив кордони країни та обмежив сполучення з іншими державами. Через це герцоги Сассекські змушені відкласти складання королівських обов'язків, яке мало б відбутись у перші дні квітня 2020 року.