Про те, що ім'я герцогині Сассекської з'явилося у словнику сленгів повідомляє видання Express. Як зазначається у джерелі, вислів, у якому фігурує ім'я Меган Маркл, додали в онлайн-словник слів і висловів англомовного сленгу Urban Dictionary.

Читайте також: Принц Гаррі і Меган Маркл не на жарт розізлили журналістів: деталі

Воно стало частиною фрази, пояснення якої має не зовсім приємне значення. А якщо бути точним, то її ім'я означатиме різкий розрив відносин із людьми, які більше не принесуть вигоди і не зможуть бути корисними для тебе. Нижче визначення автори ідеї також додали приклади використання, а саме: "Вона "меганмарклила" своїх приятелів, коли стала відомою" або "Вона "меганмарклила" своїх сестер з Бронкса", що означає "припинила спілкуватися після отримання ще більшої знаменитості".

Варто відзначити, що в лютому 2019 року британський журналіст Пітер Морган різко висловився про Меган Маркл, назвавши її безжалісною кар'єристкою. У своєму великому інтерв'ю-монолозі він запевнив, що вона використала його. Чоловік аргументував звинувачення тим, що до знайомства з принцом Гаррі Меган підтримувала хороші стосунки з багатьма людьми, а після – її наче підмінили.