На нещодавньому виступі Imagine Dragons фронтмен гурту Ден Рейнольдс продемонстрував потужний акт солідарності з Україною. Він на своєму концерті підняв синьо-жовтий стяг з закликом зупинити війну.
У Варшаві днями пройшов концерт американського гурту Imagine Dragons. Музиканти запросили на виступ героя свого кліпу – 14-річного Сашка з селища Новогригорівка, якому допомагають відбудувати дім. Разом з ним артисти підняли на сцені прапор України.