Відомо, що Глинников поїхав із групою туристів у Казахстан перед Новим роком, аби підкорити гору Талгар. Але коли у країні розпочались заворушення, він зник "з радарів" – востаннє він говорив з мамою 3 січня.

До слова Протести у Казахстані: в МЗС розповіли, чи є серед загиблих і постраждалих громадяни України


Ілля Глинников з мамою / Фото з інстаграму актора

Рідні 37-річного актора "Інтернів" забили на сполох, і через тиждень Ігоря все ж знайшли. Артист цілий і неушкоджений, його доставили до аеропорту. Всі ці дні Глинников перебував у таборі в горах Алмати. Як повідомили у департаменті з НС Алмати, найближчим часом разом з іншими туристами він вирушить додому у Москву.

Протести у Казахстані: коротко

  • Ще 3 січня на вулиці кількох міст в Казахстані вийшли люди. Тоді вони вимагали зниження вартості газу. Влада вимоги виконала, однак мітингувальники вирішили не розходитися. За словами протестувальників, це була лише 1 з їхніх вимог.
  • 5 січня ситуація загострилася. Протести охопили 15 міст країни. Через це на усій території Казахстану ввели надзвичайний стан.
  • Президент Касим-Жомарт Токаєв закликав ОДКБ ввести війська. Через кілька годин прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що організація підтримала це прохання. Першою свій контингент ввела Росія. В Організації договору про колективну безпеку кажуть, що у Казахстані – 2 500 "миротворців".

До теми – у Казахстані не вщухають протести: дивіться відео