Співачка Illaria завжди вирізнялася своїми екстравагантними образами та особливим підходом до створення музики. Десять років поспіль вона працює над створенням та розвитком сучасної української етніки та популяризує її за межами України.

На рахунку артистки вже декілька сольних альбомів, спродюсованих особисто нею, цікаві колаборації та епатажні кліпи. На концерті прозвучать нові та улюблені композиції з альбомів "Вільна", "13 місяців", "Подих" та "Я жива". Також співачка, окрім української, заспіває грецькою та англійською мовами. Родзинкою вечора стане поєднання музики Illaria з віртуозною грою Романа Солука. Музикант грає на колоритних духових інструментах, які ідеально підкреслюють ексклюзивність музики Illaria.

Спеціально для цього концерту Illaria зібрала ексклюзивні інструменти зі всього світу, серед них єдина в Україні електронна волинка, екзотичний саксонет, шотландський лонг філ харді та хулуси привезений з таємничого Тибету.

Не обійдеться і без екстравагантних образів, які полюбляє приміряти на себе співачка.

Фіналістка національного відбору пісенного конкурсу "Євробачення-2017" Illaria представить яскраву програму з запальними танцями і нестримним потоком енергії. Вже цієї суботи, 8 квітня у столичному клубі Atlas (початок о 19:00).

Читайте також: Руслана і O.Torvald ефектно виступили на вечірці до Євробачення-2017