До нового образу Illaria доклали професійних зусиль відомий стиліст Руслан Захарченко, візажист Наталя Карпенко, український модельєр Олег Форостяний та казахська дизайнерка Lariya.

Зміни відбулися не лише з зовнішністю співачки, але й з її репертуаром. Окрім творів у стилі етно, співачка презентувала пісні в новому роковому звучанні.

Енергетики на сцені додавала команда музикантів співачки: барабанщик Павло Терещенко, гітарист Віталій Рустамов та унікальний етно-музикант Роман Солук, який гармонійно поєднував музику з грою на ексклюзивних інструментах, привезених з Німеччини, Шотландії та Тибету спеціальною для концерту.

Втім, це ще не всі сюрпризи вечора. Вперше за довгий час Illaria зіграла на фортепіано та виконала зворушливу пісню "Не відпускай" в дуеті зі своїм саунд-продюсером Іваном Розіним. До речі, саме він є автором пісні Thank You For My Way, з якою співачка брала участь у національному відборі на "Євробачення"-2017.

Під час концерту на сцені встигли побувати не лише артисти, проте і найсміливіші шанувальники. Виконуючи пісню "Кам’яна гора", співачка влаштувала справжній дівеч-вечір з нареченою та дружками.

Illaria постійно змінюється, наступного разу все буде по-іншому, це буде нова енергетика, нова сила та нові контрасти. Я хочу показати всім, що в Україні є цікава музика. Потрібно виходити за межі власного стилю і не боятися змін, – зазначила співачка після концерту.

Шанувальники були в захваті від нової програми, вони танцювали, підспівували та зачаровано слухали, увімкнувши ліхтарики на телефоні.

Читайте також: Українська співачка повалялася в грязюці у новому кліпі: фото, відео

Не менш зачарованими новим образом співачки були і зіркові гості, серед яких співачки Тоня Матвієнко, Анюта Славська та учасниця гурту Panivalkova Даша Пугачова, дизайнер Анастасія Іванова, продюсери Олександр Ягольник, Денис Путінцев, музичний продюсер телеканалу М2 Роман Муха та діва Монро.

Фінальною крапкою концерту стало виконання на біс улюбленого хіта шанувальників "Я жива".