Вихід третього сезону одного з найпопулярніших серіалів про життя і звичаї королівської сім'ї Великобританії планується на кінець 2019 року, однак пошук акторки на роль легендарної принцеси Діани вже відкрито. Як раніше повідомлялося, Леді Ді з'явиться в серіалі не раніше, ніж в четвертому сезоні, або наприкінці третього.

Читайте також: Як виглядає принц Філліп в новому сезоні серіалу "Корона": перше фото

Продюсери серіалу разом зі сценаристом Пітером Морганом вже готуються розглядати різні кандидатури на роль "королеви сердець". Особливих вимог до актрис немає, але, як зазначено в оголошенні, вона повинна бути "молодою і дивно талановитою, комічною і чарівною, здатною фліртувати, бути ексгібіціоністкою і самотньою чи саморуйнівною як Міа Ферроу".

Ходять чутки, що на роль принцеси Уельської розглядають Люсі Бойнтон, Флоренс П'ю та Еллі Бамбер.


Люсі Бойнтон і принцеса Діана (фотопорівняння) / Колаж: LifeStyle 24


Флоренс П'ю і принцеса Діана (фотопорівняння) / Колаж: LifeStyle 24


Еллі Бамбер і принцеса Діана (фотопорівняння) / Колаж: LifeStyle 24

Що відомо про серіал "Корона"?Драматичний серіал "Корона" телеканалу Netflix отримав небачений успіх після свого запуску у 2016 році. Він розповідає історію британської королівської сім'ї в середині XX століття. Бюджет першого сезону склав 156 мільйонів доларів. На даний момент знято два сезони, а третій вийде на екрани в кінці 2019 року.

За головну роль в серіалі "Корона" Клер Фой отримала Золотий глобус у 2018 і премію Гільдії кіноакторів у 2017 році. Перший сезон серіалу також отримав статуетку Золотий глобус у 2017 в категорії "Найкращий драматичний серіал".