На сайті українського сайту "СТБ" Руслан Квінта зазначив, що про рішення TAYANNA він дізнався пізно ввечері від менеджменту виконавиці. Чоловік додав, що подібні новини повинні повідомлятись завчасно, а не за ніч до жеребкування.

Читайте також: TAYANNA відмовилась від участі в Національному відборі Євробачення: резонансні деталі

Шкода, що я не почув особисто від TAYANNA про її рішення. Я чекав дзвінка, але це її право, як повідомити про вихід. Я не можу і не буду змушувати її брати участь у Національному відборі на Євробачення-2019,
– повідомив Руслан Квінта.

Водночас він додав, що жодного конфлікту між ними не було і про несправедливу конкуренцію тут не йдеться: "Відразу хочу спростувати будь-які домисли: ніякого конфлікту немає і ніколи не було. Ми два роки прекрасно співпрацювали. Третій рік не став винятком".

Згодом на Facebook-сторінці Євробачення-2019 в Україні стало відомо, що виконавицю TAYANNA в одному з півфіналів Національного відбору замінить український творчий колектив MARUV. Наразі невідомо, з якою піснею виступить мололий гурт.

Що відомо про відхід TAYANNA з Нацвідбору Євробачення-2019?

Сьогодні, 22 січня, українська співачка та екс-учасниця Нацвідбору конкурсу Євробачення-2019 від України повідомила, що відмовляється від участі в змаганні за право представити країну в Ізраїлі. За її словами, це був свідомий вибір і вона хоче бути чесною перед собою. Зірка просила поставитись до неї з розумінням та подякувала своїй команді за пройдений шлях.

Я поважаю та люблю всю нашу команду, яка вірить в мене та весь цей час робила все, щоб ми досягнули цієї амбітної мети. Але я кажу Ні. Досить. Наразі я поринаю в те, що мене дiйсно захоплює - запис нового альбому та пiдготовка до сольного концерту,
– зазначила TAYANNA.

Журналісти LifeStyle 24 дізнавались у представників співачки, чому TAYANNA насправді покинула конкурс, однак жодних коментарів вони не надавали.