Відповідні слова шоумена передає "Главред".

Читайте також: "Вам буде соромно": Кондратюк жорстко висловився про українських заробітчан у Росії

Як розповів Кондратюк, найкращим співаком року, що минає, точно є не Олег Винник.

"Співак 2018 – це, мабуть, Макс Барських. Не Винник. Мені більше подобається молодь. Хоча Винник співає крутіше, аніж Барських, у нього є вокал, на відміну від Макса. Зате у Макса є якісь прості мелодії, які мені чимось видаються магічними. Я добре знаю, як вони впливають на публіку", – вважає він.

Водночас Кондратюк не погодився з організаторами премії M1 Music Awards-2018, які віддали звання "Співачки року" Насті Каменських. Як переконує ведучий, першою має бути Джамала, натомість її навіть не включили до списку претенденток на це звання.

"Співачка 2018... Навіть не знаю. Точно не Настя Каменських, як визнав M1 Music Awards-2018. Ставлюся з повагою до Олі Полякової, але теж – ні. Мабуть, співачкою року для мене є Джамала, хоча вона в цьому році заспівала трохи нових пісень, але у неї зараз – інші турботи, турботи мами. А так, навіть не знаю. Можливо, я б ще назвав Юлію Саніну. Мені подобається її вокал, і я нічого не можу з собою зробити", – поділився продюсер.

А щодо гурту 2018 року, то Кондратюк розділив першість між двома колективами: "Без обмежень", тому що їхні пісні дуже часто звучать у радіоефірах, і Kazka – хітмейкер року.

Читайте також: Україномовна пісня підкорила російський хіт-парад

"Група 2018 – це гурт "Без обмежень". Це не безперечний лідер. Якщо б мене запитали про те, хто продемонстрував найбільший прогрес у цьому році у радійних ефірах, то це гурт "Без обмежень". Вони лунають на всіх радіостанціях. Хоча це – не мій гурт. Нехай також буде і Kazka – якою би дивною мені не здавалася творчість цієї групи, але в цьому році вони зуміли показати всім дуже жирнючу та смачну дулю. Вони заслужили називатися гуртом року. Хто не згоден, нехай спробує написати таку пісню, як "Плакала", яка наробила стільки хайпу у всіх країнах", – додав Кондратюк.