Така інформація з’явилась у ABS News.

Як відомо, список людей, які повинні були прийти на урочистий парад Trooping the Colour в честь дня народження королеви, зовсім скоро будуть запрошені в Букінгемський палац для вручення відзнак.

Читайте також: День народження по-королівськи: Єлизавета ІІ в розкішному вбранні з'явилась на урочистому параді

Відтак такої честі удостоїлися актори Кіра Найтлі, Том Харді, Емма Томпсон, репер Ms Dynamite, парфумер Джоан Леслі Малон, футболіст Кенні Далгліш, письменниця Мері Берд, письменник і лауреат Нобелівської премії з літератури Кадзуо Ісігуро та багато інших.


Том Харді з дружиною Шарлоттою Райлі на весіллі принца Гаррі і Меган Маркл 19 травня

Голлівудський кіноактор, який змінився до невпізнання через роль у новій стрічці, Том Харді отримає титул Командора ордена Британської імперії за заслуги в драматичному мистецтві. У свою чергу сценаристка Емма Томпсон буде удостоєна вищого звання – Дами-Командора, а кіноактриса Кіра Найтлі, навпаки, отримає менший титул за рангом – Офіцера – за свої заслуги в драматичному мистецтві та благодійності.

Нагадаємо, що орден Британської імперії отримав британський музикант Ед Ширан наприкінці минулого року. Таку ж нагороду у 2017-2018 роках році отримали барабанщик легендарних The Beatles Рінго Старр, головний редактор Vogue Анна Вінтур і британська дизайнерка і співачка Вікторія Бекхем.