Новий випуск "Холостячки" почався із розмови авторитетного психолога із чотирма учасниками проєкту – Андрієм, Євгенієм, Олександром та Олексієм. Жінка змогла краще дізнатись про характери чоловіків та поділитись своїми спостереженнями про них з Ксенією Мішиною. На основі розповідей холостячка сформувала власні думки та плани на них.

Цікаво Холостячка 7 випуск: хто назавжди покинув шоу

Гостювання Ксенії у чоловіків

Для учасників проєкту настав несподіваний момент – у новому завданні вони повинні були запросити Мішину до своїх будинків і познайомити Ксенію із місцем, де вони відпочивають та усамітнюються. Кожен із чоловіків по-різному відреагував на таку затію, адже це особистий простір кожного і не всі бажали ним ділитись з іншими на початку стосунків. Втім, першим наважився запросити до себе Ксенію Олександр Еллерт.

Будинок Олександра Еллерта

Комік вирішив справити враження на Ксенію та влаштував справжнє "сафарі" на узбережжі Дніпра. Пара веселилась та каталась на шерпі (всюдиході), після чого заплили "амфібією" у річку та навіть хотіли скупатись, але в останній момент все ж передумали. Розмовляючи, вони нарешті зізнались одне одному у взаємних почуттях та ніжно цілувались.

Після цього пара відправилась у квартиру Еллерта, яку сміливо можна назвати "холостяцькою". Навіть сама Ксенія зізналась, що у квартирі не відчувався його дух, проте він поспішив запевнити, шо приходить туди лише ночувати, оскільки постійно працює. У холодильнику було пусто, тому вони замовили доставку їжі та насолоджувались компанією одне одного. Олександр зізнався, що не надто "париться" тим, як все облаштовано у його квартирі, оскільки мріє про великий заміський будинок, коли у нього буде своя сім'я.

Знайомтесь Холостячка: всі учасники шоу

Будинок та ресторан Євгенія Ковтуненка

Квартира Євгенія кардинально відрізнялась від маєтку Олександра. У ньому, за словами Ксенії, відчувалась душа. У кімнатах було багато книг, музичних інструментів, стіна для малювання, а також картини, які створює сам Євгеній. Чоловік також підготувався до вечері із Ксенією, замовивши багато десертів. Але надовго там пара не затрималась: учасник "Холостячки" запросив Ксенію у свій столичний ресторан, якому вже 6,5 років. Саме там Євгеній проводить всі свої зустрічі, а також відпочиває та інколи навіть ночує.

Під час вечері Ксенія була неабияк здивована, оскільки крім творчої складової Євгенія вона ще дізналась, що він пише вірші. Одну зі своїх поезій він присвятив їй, після чого викликав у Мішиної сльози. Побачення вийшло напрочуд душевним, проте без поцілунків.

Побачення Олексія з Ксенією

Пара зустрілась в незвичному місці – в елітному бутику, де він вкотре хотів потішити її новою покупкою. Раніше він подарував їй босоніжки і саме в них Ксенія вирішила прийти на зустріч, чим приємно вразила чоловіка. Холостячка довго вирішувала, що придбати, оскільки їй було некомфортно дивитись на цінники. Тому Олексій вирішив взяти все у свої руки та допомогти їй обрати спільно кілька речей. Серед них були і пальта, і жакети, і сукні, і трендове взуття – і все це від люксових брендів. У висновку Ксенія обрала білі кросівки і піджак червоного кольору.

Після вдалого шопінгу вони також відправились у квартиру Олексія, яку він орендує. Головною родзинкою домашнього "гніздечка" він вважає вид на Дніпро. За розмовою та смакуванням фруктів Олексій та Ксенія багато говорили про сім'ю, про яку дуже мріє чоловік. Ксенія не втрималась і зізналась у відповідь, що ні з ким не почуває себе так спокійно та добре, як з ним, а також, що жодної церемонії не задумувалась про те, щоб його вигнати з проєкту.

Побачення Ксенії та Андрія Рибака почалось з несподіванки: холостячка не до кінця розуміла стосунки між ними, тому запросила експерта, аби він за допомогою тепловізора перевірив їх на взаємні почуття одне до одного. Індикатором стала температура тіла, яка могла змінюватись від дотиків, особливих слів та емоцій. З самого початку процедури Ксенія не розкривала усього свого плану, проте коли Андрій дізнався, на що він пішов, то неабияк обурився, адже сприйняв це як недовіру до себе.

До теми Холостячка 6 випуск: знайомство чоловіків із сином Ксенії та її палкі поцілунки з Андрієм

За такий вчинок через деякий час він вирішив "помститись" Ксенії та привів її до себе на радіоефір, де працював до проєкту. Рибак влаштував "прожарку", на якій багато жартував про Ксенію та інколи присоромлював, проте вона на все реагувала з гумором. Жінка зізналась, що по-іншому пізнала його та навіть дещо захопилась, адже ніколи не бачила його таким впевненим у собі.

Згодом пара відправилась додому до Андрія, де розмова між ними відбулась чи не востаннє в житті. Справа в тому, що учасник проєкту вирішив зізнатись у тому, що за межами шоу вже має дівчину Аліну, якій обіцяв повернутись із проєкту "як із роботи". Впродовж останніх шести тижнів вони продовжували спілкуватись, в той час як Андрій ходив із Ксенією на побачення та натякав на свої романтичні почуття. Ксенія була в шоці від почутого і ледь стримувала сльози та злість за те, що він брехав їй і всій країні. Вона вважає, що Андрій обманув не лише її, а й ту дівчину, яку залишив одну за межами шоу. Сам Рибак стверджує, що все життя не міг зустріти "тієї ідеальної", а тепер, коли зустрів їх обох, обох і втратив.

Церемонія троянд

На церемонію Ксенію Мішина прийшла у стильному та ефектному образі, чим одразу зачарувала усіх чоловіків. Проте з усіх побачень найбільш хвилюючим для неї виявилась зустріч із Андрієм Рибаком, де він зізнався про стосунки за проєктом. Жінка покликала його на ще одну окрему розмову, де хотіла зрозуміти, що він планує робити з усім цим далі на проєкті. У своїх роздумах вони розійшлись і повернулись на церемонію.

Свою першу троянду Ксенія без сумнівів та з усмішкою на обличчі віддала Олексію. Друга троянда була для Олександра, а третя – неочікувано для Андрія, якому Ксенія вирішила все пробачити. Відтак, Євгеній залишився без троянди і покинув проєкт.

Холостячка 7 випуск: дивитись відео онлайн