За словами зірки, пара планує влаштувати "свято для двох".

Читайте також: Відома українська співачка MamaRika виходить заміж

Ми не будемо робити весілля. Ми це обговорювали дуже багато разів. Ми просто зробимо свято для себе. Кликати всіх з усіх усюд ми не будемо. Ми хочемо бути егоїстами, влаштувати якусь подорож для себе. Подалі від людей, подалі від роботи. Ми навіть цілком не знаємо, коли це буде,
– поділилася MamaRika.

Артистка додала, що на весільні клопоти їй не зовсім вистачає часу. Лише нещодавно разом з режисером Радиславом Лукіним відзняла новий кліп на трек "Ходять хлопці до дівчат".

"У нас зараз інші важливі питання. Ми щойно повернулися зі знімань кліпу. Радислав знімає мені вже п’ятий кліп. Ми щойно зі знімального майданчика, тож зараз не до весілля", – підсумувала виконавиця-наречена.

Хто така MamaRika?

MamaRika (Анастасія Кочетова) – це українська виконавиця, родом з Червонограда, Львівщина. 28-річна зірка брала участь та перемагала у декількох музичних проектах, включно з "Червоною рутою", "Американським шансом", "Фабрикою зірок" та іншими шоу. В період своєї творчої кар'єри артистка випустила 2 музичних альбоми, 6 популярних синглів та близько 10 кліпів.
Сергій Середа зробив пропозицію одруження Анастасії 11 січня.