В інтерв'ю виданню "Entertainment Weekly " Стефані заявила, що й так витратила на сольну кар'єру дещо більше часу, ніж планувала спочатку, про що, втім, не шкодує.

При цьому вона підкреслила, що насправді її пріоритетом завжди залишалися "No Doubt", і вона не думала про те, щоб коли-небудь залишити гурт.

Гвен Стефані випустила два сольних альбоми: "Love. Angel. Music. Baby" у 2004 році і "The Sweet Escape" у 2006. На підтримку обох альбомів були організовані концертні тури. Обидва релізи користувалися великим успіхом у публіки і отримали платиновий статус в США.

Незважаючи на це, як вважає співачка, цим її сольна кар'єра і обмежиться - у недалекому майбутньому у неї немає планів записуватися поза рамками No Doubt.

"Тоді склався відповідний момент, який я використовувала для втілення в життя своїх амбіцій. Я називала це моїм маленьким капризом. Щоправда, він несподівано затягнувся. У рамках цього проекту я могла робити все що завгодно, і була натхненна цим. Мені не хотілося зупинятися на півдорозі, коли все складалося настільки чудово — у результаті і вийшов не один, а відразу два альбоми", — розповіла Стефані.