KARNA – гурт із 20-річною історією, власним звучанням та стилем, який назвали "гуцул-метал". KARNA вплітає прикарпатські мотиви в рок-музику, а під час живих виступів змішує традиційний карпатський аркан з класичним слемом. Відбувається це так: на концерті гітарист і басист спускаються зі сцени до публіки. Продовжуючи грати, опиняються в центрі кола, а в кульмінаційний момент публіка починає слем. Це дійство варто побачити на власні очі, а краще під час концерту приєднатись до "метал-аркану".

Концерт у Києві – другий в турі, де KARNA наживо представить новий альбом "Гуцул-метал", реліз якого відбувся в листопаді-2017. До альбому увійшло дев'ять пісень. Перший концерт туру музиканти зіграли у Львові, далі Київ, Черкаси, Кременчук, Харків та Полтава. Графік туру доповнюється.

ДОВІДКА
Гурт KARNA з'явився у 1997 році в Івано-Франківську. Перший альбом "Летимо" видали у 2003-му, другий KARNA – у 2010-му (він увійшов до топ-100 альбомів часів української незалежності за версією Karabas Live). У період між виходом альбомів музиканти грали концерти в Україні та за її межами, ініціювали перший івано-франківський фестиваль "Рок-Вибух". У 2010 гітарист Влад Ярун заявив про розпуск колективу. У 2013-му KARNA відновила роботу і почала працювати з новим вокалістом Олексієм Шманьовим. Тоді ж визначили свою стилістичну концепцію – "гуцул-метал".

У червні-2014 вийшов перший сингл в оновленому складі – "За тебе кров моя". Перший відеокліп відродженого гурту на пісню "Маленька" з'явився у 2016-му, за ним у 2017-му – "Party на Прикарпатті". Режисер обох кліпів – Віктор Скуратовський. Кожне відео подивилось по пів мільйона користувачів.

Слухайте також: Brunettes Shoot Blondes показали новий кліп "Hips" про жіночі стегна: відео