У новому альбомі KARNА змішала прикарпатські мотиви з рок-музикою, а на концерті –карпатський аркан з сучасним слемом. Традиційно в середині виступу команда закликала глядачів до "метал-аркану". Під час треку під назвою "Дідько" гітарист Влад Ярун спустився зі сцени до публіки. Продовжуючи грати, зайшов у центр кола з людей – "карпатського аркану", а в кульмінаційний момент пісні почався шалений слем. Як це було – дивіться на фото і відео.

Влад Ярун, гітарист, засновник гурту KARNA:

Ми презентуємо "Гуцул-метал"– перший за сім років наш альбом. Ми вклались у нього всіма своїми мізками та натхненням. Він звучить так, як ми відчуваємо – сучасний західний саунд і наші фольклорні мелодії. На обкладинці альбому зображенний залізний дроворуб із казки про країну Оз. Цим ми хотіли показати поєднання західної культури з українською, гуцульською. Так само як наш метал-аркан – це поєднання circle pit (слем), який виконують фани важкої музики на музичних фестивалях, з українським арканом.

Концерт у Києві – другий в українському турі, де KARNA наживо представила новий альбом "Гуцул-метал", реліз якого відбувся в листопаді-2017. Перший концерт туру музиканти зіграли у Львові, далі будуть Черкаси, Кременчук, Харків та Полтава. Графік туру доповнюється.