Зйомки відеокліпу відбувались на природі біля замерзлої річки в холодну пору, а саме – у Субічі біля Кам’янця-Подільського. Поряд – руїни скельного монастиря. Втім, це не завадило солістці групи Юлії Саніній чуттєво виконати пісню "Серце". Режисером відеокліпу традиційно став учасник гурту та чоловік солістки Валерій Бебко, який вже неодноразово створював відеокліпи для гурту, а також сама Юлія Саніна.

Читайте також: Гурт The Hardkiss випустив особливий альбом "Залізна ластівка": аудіо

За словами головної вокалістки, образ у відеокліпі вона придумала сама, а втілили його у житя стилісти Слава Чайка та Віталік Дацюк.

Не було задачі гарно виглядати й гарно танцювати, хотілось виглядати дивно та при цьому ніжно. У нас було завдання – максимально близько передати настрій пісні, стан, коли людина збирає всі сили, які залишилися, аби сказати іншій: "Я відпускаю тебе, щоб ти міг літати та жити кращим життям". Слава Богу, мені не доводилось переживати ці почуття, але мені здається, що це неймовірно самовідданий вчинок – відпускати, коли сильно кохаєш,
– щиро поділилась Юлія Саніна.

У відеокліпі можна побачити, як Юлія Саніна ритмічно виконує танець, який неабияк вразив фанатів гурту. Саніна розповіла, що танцювати вирішила сама, оскільки вона повинна була якось розповісти цю історію. "Нам дуже пощастило з хореографом-постановником – ним стала Марина Кущова, яка відмінно розбирається в стилі контемпорарі. У Марини цікавий та небанальний погляд на танець, що для нас було так важливо. Наш танець не повинен був бути сексуальним і простим. Він мав бути дивним, емоційним та "таким, що говорить", – зазначила співачка, додавши, що у неї було півтора тижні на репетиції.

The Hardkiss – "Серце": дивитись відео онлайн

Текст пісні "Серце":

Пригорнись до мого серця
І відчуй, що там нема образ!..
Відпускаю лише раз...
Прилітай до мого саду,
Буду завжди тобі рада!
Та зараз
Відпускаю лише раз...

Приспів:
Бо скель висоти
Я твоїх не перетну...
Злітай!
Може, ти колись згадаєш
Про одну мою весну...

Не збивай мої пороги,
Намалюй собі дорогу.
Та зараз
Відпускаю лише раз...
Як навчусь, як ти літати,
Будем зорі віншувати!..
Та зараз
Відпускаю лише раз...

Приспів.