Коли: 6 вересня 2020 року
Де: Bel etage (ул. Шота Руставели, 16А)
Вартість квитків: від 890 грн, у продажу на Concert.ua

Третій студійний альбом американської рок-групи Palaye Royale називатиметься The Bastards та вийде вже 29 травня на лейблі Sumerian. Платівка присвячена утопічному світу, як його собі уявляють самі учасники колективу. Крім того, тріо з Лас-Вегасу випустило відео на одну з пісень нового альбому.

"Усі події розгортаються навколо острова Обсідіан у 1888 році. Коротше кажучи, це світ, який починався з намірів, коли острів сприяв існуванню вільних художників та мислителів. В кінці кінців, він стає політично заангажованим і токсичним. Щоб залишитись справжньою людиною у цьому суспільстві, ви маєте носити протигаз", – пояснює фронтмен Palaye Royale Ремінгтон Лейт.

Дивитись відео Palaye Royale – Lonely:

Ці пісня та відео дуже особисті для мене. У дитинстві я був жертвою фізичного та психологічного насилля. Це змушувало мене відчувати себе пригніченим та думати про самогубство. Я завжди вважав, що це моя проблема, що я заслуговую на таке ставлення від людини, яка мала б мене любити, бо зробив щось погане. Тому я почав користуватись косметикою - мені здавалось, що якщо я буду схожим на іншу людину, я стану іншою людиною. Людиною, що здатна постояти за себе.
– фронтмен Palaye Royale Ремінгтон Лейт

Як відомо, Palaye Royale мали виступити у нас наприкінці березня, проте вимушено перенесли концерт через карантин та обмеження масових заходів. Тож тепер чекатимемо на американських рокерів із новим альбомом – 6 вересня 2020 року. Майданчик залишається незмінним – київський клуб Bel etage. Усі раніше придбані квитки залишаються дійсними.

Обкладинка альбому Palaye Royale – The Bastards

Треклист Palaye Royale – The Bastards:

 1. Little Bastards
 2. Massacre, The New American Dream
 3. Anxiety
 4. Tonight Is The Night I Die
 5. Lonely
 6. Hang On To Yourself
 7. Fucking With My Head
 8. Nervous Breakdown
 9. Nightmares
 10. Masochist
 11. Doom (Empty)
 12. Black Sheep
 13. Stay
 14. Redeemer
 15. Lord Of Lies (bonus track)