"І відточували кожну ноту, довго і плідно працювали. Тому що дійсно хотілося зробити якийсь серйозний крок вперед. Всі ж знають, що зараз проблема з продажем альбомів. Дуже важко стати на позиції – “золотий” або “платиновий” альбом, а ми люди амбіційні. Він стане золотим як мінімум альбомом, а українці нам в цьому допоможуть", - каже музикант Юрій Журавель.

До платівки увійшло 15 треків. Вже відомі концертні хіти “Бабина тумба”, “Люблю”, а також зовсім свіжі забійники – “Гайда за журавлем”, “Балада про сіль”. За розробку дизайну платівки вже традиційно взялися самотужки. Щоправда, без допомоги друзів все ж не обійшлося.

"Настільки була забита голова цими проблемами, що сам в трьох варіантах я не міг розібратися. Мені ніби подобалося і те, і те, і те. І дякуючи соціальним сіткам я і вирішував ці проблеми. Підсумовуєш в кінці - хто за який варіант і обираєш", - каже музикант Юрій Журавель.

Наразі музиканти вирушають у концертний тур на підтримку альбому містами України. А вже наприкінці літа презентують “Потом і кров’ю” на фестивальних майданчиках Росії, Польщі, Словаччини та Німеччини.