Рок-гурт O.Torvald переніс свій тур на підтримку останнього альбому Diller Kaifu. Нові дати музиканти оприлюднили на сторінках соцмереж. Концерти у Білій Церкві та Чернівцях скасовано. Усі попередньо придбані квитки дійсні. У разі, якщо нові дати вам не підходять або ви не маєте змоги бути присутнім на концерті, можете звернутись до організаторів концерту у вашому місті і повернути кошти за квиток.

Наші люди, ми намагалися зробити все можливе, аби зберегти березневі концерти. Шукали варіанти проведення і менші локації, але мусимо визнати, ситуація дійсно дуже серйозна. Здоров’я та безпека набагато важливіші. Концерти відбудуться, проте в інші дати,
– звернувся гурт до прихильників.

До теми: Гурт "Один в каное" переніс тур Україною через карантин – нові дати концертів

Крім того, O.Torvald анонсував "абсолютно безпечний online концерт для всіх наших людей зі всього світу". 20 березня музиканти влаштують трансляцію свого лайв-виступу і обіцяють влаштувати у перервах між піснями спілкування із фанами. Тож під час концерту можна буде поставити запитання групі, а ще – виграти квитки на концерт туру та мерч гурту.

Новий розклад туру O.Torvald Україною: