Концерт гурту відбудеться 12 квітня у київському Caribbean Club Concert Hall. Там наживо вірні фанати першими почують всі нові хіти з альбому гурту KADNAY. Відомо лише те, що музичний альбом містить багато пісень про життя, душевні переживання і про "всепоглинаюче почуття кохання".

Читайте також: Музичні новинки березня: 10 пісень та альбомів, які варто почути

Протягом кількох тижнів музиканти дразнили шанувальників невеликими відеооглядами в соціальних мережах, однак головну інтригу вони тримають до концерту з live-виконанням. Тому не пропустіть одну з головних музичних подій столиці цієї весни і придбайте квитки першими!

Що відомо про гурт KADNAY?Це відомий український electro-pop колектив, який було створено ще в 2012 році. Тоді ж хлопці лише набирали популярність і через два роки випустили свій перший однойменний альбом, після чого вирушили в тур країною. Наступна збірка вийшла через півтора роки. На початку 2017 року вони взяли участь у Нацвідборі Євробачення, але перемогу тоді отримав інший рок-гурт – O.Torvald.

Але кількість їхніх прихильників почала лише зростати і того ж року вони випустили свій третій альбом (і вперше в своїй творчості українською мовою) під назвою "Відчуваю". Тепер шанувальники перебувають в очікуванні четвертої платівки.