"Взагалі цей стадіон відкрився на дуже цікавому місці. Це місце історичне. перед тим там також був "Народовий стадіон", але менш пафосний. Тому, відкриття для них - це теж знакова подія. Але у всьому відчувалась поміркованість і адекватність до події. Тобто, це не було щось таке, що всі мають бігти, кидати роботу, переставати варити їсти і бігти всім відкривати стадіон. Це, в принципі, доволі локальна подія", - поділився музикант гурту "Гайдамаки" Іван Леньо.

Самі музиканти по поверненні зізнаються: приємно вражені теплим прийомом. Кажуть, публіка попри суттєвий температурний мінус веселилася на повну. А як футбольні вболівальники захоплюються титанічною роботою, яку провели поляки у підготовці до футбольної європейської першості, адже увесь стадіон зроблений "для людей".

У майбутньому, кажуть музиканти, обов’язково відвідають Польщу з новими концертами. Втім, підкреслюють, мають багато ідей і для України, тож незабаром обіцяють презентувати шанувальникам аж кілька нових цікавих музичних експериментів.