Як відомо, гурт Nothing But Thieves планує вдруге виступити в Україні. Британський колектив дасть гучні концерти в трьох містах – Києві, Львові та Харкові. Виступи заплановані на кінець березня 2020 року, тому меломани вже скоро зможуть насолодитись улюбленими треками гурту.

Цікаво: Фестиваль Atlas Weekend назвав ще двох учасників

Хто такі Nothing But Thieves?Це популярний британський гурт, до якого входять Конор Мейсон, Джо Ленгрідж-Браун, Дом Крейк, Філіп Блейк та Джеймс Прайс. Всього за 7 років існування колектив здобув світову славу та записав два успішні альбоми. Починали кар'єру музиканти з виступів на розігріві, зокрема, у Awolnation, Arcade Fire, Джорджа Езри, Muse, Red Hot Chili Peppers. Та після підписання контракту з RCA Records колектив з легкістю збирає концерти, які відзначаються аншлагами. Секрет слави Nothing But Thieves – самобутня музика, яка поєднала важкий рок, інді та класичну альтернативу, а також вокал Конора Мейсона.


Nothing But Thieves виступить в Києві / Пресслужба

У столиці на глядачів чекатиме ще один гучний перформанс від "Фіолету". Саме цей гурт виступатиме на сапорті у британських колег.

"Про Nothing But Thieves, як і більшість, я дізнався, коли в 2015-му вийшов їхній дебютний однойменний альбом. Мене одразу приємно вразив вокал Конора Мейсона і те, як команда стильно та грамотно поєднує класичну гітарну музику з сучасними трендами. Потім було кілька лайвів в Україні, які тільки підтвердили їхній рівень. Запрошення підтримати NBS на їхньому столичному концерті прилетіло зненацька. Тим не менше, очікування якнайкращі: один з найбільших концертних майданчиків країни, одна з найкращих європейських банд і спільні прихильники. До концерту ми готуємо не лише сет з наших найкращих пісень, але й представимо оновлений склад "Фіолету", – розповів соліст гурту Сергій Мартинюк.

Дивіться концертне відео гурту "Фіолет":