“Наші "Білі троянди", наш альбом буде одночасно колючим та ніжним, тому що у цьому альбомі зібрані і танцювальні і повільні”, - кажуть учасниці гурту "Ділайс" Яна та Наталія.

На презентації гурт з дебютною платівкою привітали колеги по співочому цеху.

“Найголовніше - що все про кохання, все дуже позитивно, і дівчата гідні високої планки”, - каже співачка Аlyosha.

“Ледь знайшов білі троянди, в останньому магазині переді мною чоловік забрав усі, довелось об'їхати все місто і купити білі троянди. Але не Василісі сьогодні, а чудовому гурту "Ділайс".А я, доречі, дуже люблю пісню про "гаряче літо", - кажуть співак та радіоведуча Люкс ФМ Кирил Туриченко та Василіса.

“Мене часто питають - ваша улюблена пісня з вашої творчості, і я кажу, вона ще не написана. Тому, я бажаю, щоб у дівчат тільки писались міцніше і міцніше хіти”,- каже співачка Тіна Кароль.

Дві сестрички Яна та Наталія, які і утворюють "Ділайс", на професійній сцені більше двох років, але вже мають низку відеокліпів, нагороди, а головне свого слухача.

“Зробили гарний ривок, і себе проявляє з дуже гарної сторони на українському небосхилі шоу-бізнесу”, - каже заслужений артист України Віталій Козловський.

“Небагато артистів завдяки своїй творчості можуть реально завдяки своїй творчості зробити так, щоб їх полюбила вся країна, і навіть не тільки країна, а я можу сказати що і СНГ знають, і в Росії, і Білорусії”, - каже ведучий вечірнього "Фієста шоу" на Люкс ФМ Слава Дьомін.

“Все залежить від того, наскільки приймає їх шоу-бізнес, наскільки я бачу - то шоу-бізнес їх приймає абсолютно нормально. Я думаю, що все залежить від пісень - пісні в них хороші”, - каже музикант Потап.

На презентації, окрім свої хітів, дівчата заспівали пісню "Відпусти" в дуеті зі співачкою Пильцою.

“Це вперше, що я співаю чужі слова, яки були написані не мною. Але свій реповий куплет я написала ось цими руками, і я думаю, що дует вийшов гідний, тому що тільки жінка може передати усю гамму почуттів, яка закладена у композицію”, - каже співачка Пильца.

"Ділайс" дебютний альбом присвятили пам'яті композитора Романа Бабенка, з яким тривалий час співпрацювали. Попереду на дівчат чекають зйомки кліпу, щоправда на яку саме пісню готують відеороботу дівчата тримають в таємниці.