Легендарні піонери українського року заспівали старі, однак і досі такі актуальні хіти. Концерт "Я вернувся домів" об’єднав "Братів Гадюкіних" з відомими музикантами. "Океан Ельзи", "Ляпіс Трубєцкой", "Бумбокс", "Мертвий Півень", "Мандри", "Тік" - усі співали пісні з репертуару “гадів”. Деяким навіть травма не завадила взяти участь у музичних споминах легенди.

“Ми недалеко відійшли від оригіналу. Більше того, я, оскільки людина, яка прожила все своє молоде і дитяче життя у Львові, з радістю заспівав з тим самим акцентом і словами, які були там”, - сказав Святослав Вакарчук ("Океан Ельзи").

“Дівчино з Коломиї, гарна та пишна, ти з трамваю “шістьорки” “неожидано” вийшла”, - наспівує Тарас Чубай ("Плач Єремії").

"Брати Гадюкіни" певні, згадуючи соліста, не варто сумувати. Адже сам Сергій Кузьминський, або просто Кузя, був веселою й доброю людиною.

“Спомин про "Гадюкіних" - це отой радянський період, коли вже всі слухали Юру Шатунова і був якийсь такий смішний дядько, який співав на не до кінця зрозумілій мові, але вони були смішні”, - каже Віктор Бронюк ("ТІК").

“Якщо Ви добре проаналізуєте всі пісні Кузі, всі пісні "Братів Гадюкіних", то там злості немає ні на грам, там багато любові, навіть якщо іронія, то вона з хорошим настроям, з позитивною емоцією”, - розповідає клавішник гурту "Брати Гадюкіни" Павло Крохмальов.

"Брати Гадюкіни" гурт народився у Львові 1988 року. Вони були флагманами українського року, а їхні хіти - коктейль із панку, блюзу, реггі, фольку, рок-н-ролу, підкріплені іронією та приправлені неповторним колоритом, - знали в усьому колишньому СРСР.