"Антитіла" зняли кліп на найромантичнішу пісню "Буде син", яка є п'ятою композицією з альбому Hello. Шанувальники гурту називають її "головним саундтреком першого танцю молодят 2019".

Читайте також: Дженніфер Лопес випустила новий запальний хіт Baila Conmigo: відео

В основі відеокліпу "Буде син" розказано про дві історії родин Тополі та Шнейдерісів. Зазначається, що сім’я Шнейдерісів надала своє родинне виноробне господарство та виноградники у Миколаївській області для зйомок роботи.

Антитіла – Буде син: дивіться відеокліп

Також Тарас Тополя зняв у кліпі свою дружину Alyosha і двох синів – Романа і Марка. Разом з основним сюжетом у роботі представлені документальні кадри родини співака, які раніше не демонструвалися: народження первістка, весілля соліста "Антитіл", хроніка, як росли двоє синів. Режисерами виступили учасники гурту Сергій Вусик та Тарас Тополя.

Відео вийшло таким, яким ми його запланували, ну і, звичайно ж, не обійшлося без справжніх відеокадрів із нашого сімейного архіву, яких так само дуже багато в цьому відеокліпі. Вирішили зняти своїх дітей і поділитися сімейним відео, бо повторюся, пісня великою мірою є автобіографічною. З синами працювалося легко. Вони поводилися добре, підтримували нас і майже не вередували,
– зізнався Тарас Тополя.

Дивіться кадри з відеокліпу гурту "Антитіла" на пісню "Буде син":