Протягом останніх 2,5 років Into The Wild Tour завітав до п’яти десятків країн, відіграв у понад сотні міст, а вже за місяць у Нью-Йорку "Марси" презентують своє "ювілейне" 300-те шоу.

Один з лідерів гурту - барабанщик Шеннон Лето - зізнається, звістка про це стала для них усіх приємним сюрпризом.

“Так, це вражаюче. Якось ми сиділи з братом і він каже: “Слухай, а скільки ми відіграли концертів, на підтримку цього альбому?”. А це дійсно шалена цифра, бо ми подорожуємо увесь час. Тоді хтось і пожартував про Книгу рекордів Гіннеса. Це - найбільший тур, який коли-небудь робив якийсь з гуртів. Представник Книги рекордів завітає до нас на концерт у Нью-Йорку і прямо на місці його зафіксує. А для нас це - новий крок у власній історії. Це круто і так божевільно”, - сказав музикант гурту 30 Seconds to Mars Шеннон Лето.

Музиканти зізнаються - почали готуватися до концерту і вже подумують над численними приємними сюрпризами для шанувальників.

До того часу 30 Seconds to Mars ще відвідають десяток концертних майданчиків Франції, Німеччини, Австрії та Бельгії. Фінальні концерти Into The Wild туру заплановані на 6 та 7 грудня.

Потому - гурт планує взяти творчу паузу та перепочити, аби згодом розпочати роботу над новим матеріалом. Щоправда, обіцяють музиканти, зовсім не зникатимуть з музичних чартів, ТВ та радіоефірів.

Зокрема Шеннон Лето продовжить працю над кількома власними електронними проектами, в тому числі з популярним каліфорнійським DJ Антуаном Бексом, а Джареду Лето критики радять вкотре згадати не лише про концертні арени, а й про власну успішну кар’єру на кіноекранах.