Рік прийдешній обіцяє бути не менш урожайним. Отже, хто з молодих намагатиметься підкорити музичний ринок та чиї потужні камбеки готує рік змії?

Леді Гага

Леді Гага готує мультиформатний проект "Artpop". Третя студійна платівка 5-разової володарки «Греммі» вийде не лише у звичних форматах, але й як комп’ютерна програма та інтерактивні додатки для iPad та iPhone.

Шер

Шер після 11-річної перерви завершує роботу над новим альбомом. Назва релізу поки невідома.

Dido

Dido обіцяє 4-й студійник вже в березні. Альбом отримав назву “Girl Who Got Away”.

Оззі Озборн та Black Sabbath

Оззі Озборн та Black Sabbath запланували потужне повернення на квітень. Альбом для гурту знаковий, адже це перший спільний запис музикантів з Озборном за 35-річну перерву.

Depeche Mode

Легендарні Depeche Mode запланували реліз 13-го студійника на квітень. До платівки планують включити 20 пісень.

Британці вирушать у світове турне, в рамках якого завітають і до України - концерт відбудеться 29 червня на столичному НСК "Олімпійський".

Род Стюарт

Род Стюарт запланував вихід нового музичного матеріалу на весну. Володар “Греммі” вже анонсує "багато гітари, мандоліни та хороших історій".

Eminem

Eminem анонсував вихід нової платівки у Facebook. Репер виклав фото власної бейсболки, на якій вишиті роки виходу усіх його альбомів. Серед них і 2013-й. Щоправда, точна дата і назва платівки наразі невідома.

50 Cent

Американський репер 50 Cent готує до релізу 5-й студійний альбом “Street King Immortal”. Окрім самого 50 Cent-а, на платівці також можна буде почути Eminem, Алішу Кіс, Адама Левіна, Кріса Брауна та багатьох інших зірок.