У них не просто своєрідне звучання, всі їхні інструменти - особливі, вони зроблені з різного хатнього непотребу. Наприклад, електрогітару, яка колись була віником, інколи жартома називають електровіником. Не менш славне минуле і в бас-гітари.

“Ця дерев’яна палиця, колись була паркетною дошкою. Нам її пожертвував один столяр. Я над нею трохи попрацював, додав нових деталей. Наприклад, оцей рефлектор. Я знайшов його на кільцевій дорозі в Неаполі”, - каже бас-гітарист Алессандро Парадізо.

Винахідливі італійці створюють не лише гітари. Як виявляється, кошики і баки для сміття можуть бути відмінними ударними інструментами. Кості доміно замінюють клавіші на синтезаторі, а гайковим ключем можна грати на ксилофоні. Те, що хлопці відмовилися від звичайних інструментів - це не просто економія коштів.

З цим брухтом в руках вони намагаються звернути увагу людини на те, що вона викидає. Їхній рідний Неаполь давно потерпає від сміттєвої кризи, тож заплющувати очі на цю проблему далі не можна. Крім гри на інструментах, музиканти створили спеціальні майстер-класи з їх створення. Їх підтримує місцева влада, тож є надія, що сміття згодом поменшає.