Коли: 15 грудня 2020 року
Де: Міжнародний Виставковий Центр (Броварський проспект, 15)
Вартість квитків: від 899 грн, у продажу на Concert.ua

Відома рок-група "Мумій Тролль" виступить у Києві. Концерт відбудеться 15 грудня 2020 року у Міжнародному виставковому центрі. Музиканти привезуть спеціальну програму "С Новым годом, Крошка!", над якою працювали більше року з міжнародною командою відеооператорів, художників-сценографів, програмістів, декораторів і навіть архітекторів. На величезних рухомих екранах глядачі київського концерту одними з перших побачать справжні подвиги, на які наважилися, під час зйомок роликів, музиканти: від підводного плавання до циркової еквілібристики.

Слухати Мумий Тролль — Фантастика:

В останній раз "Мумій Тролль" виступали в Україні у 2017 році в Одесі з концертом до ювілею свого першого альбому "Морская". При цьому у Києві гурт востаннє був із презентацією свого десятого альбому "SOS Матросу" у листопаді 2013-го — саме в час початку Євромайдану.

"Мумій Тролль" — одна з найкультовіших груп СНГ, що свого часу зробила революцію у музиці. За роки існування склад музикантів постійно змінювався, проте незмінним залишається лідер МТ — "інопланетний гість" і винахідник музичного жанру рокапопс Ілля Лагутенко. Найсвіжіший реліз групи — 12-й альбом ВОСТОК Х СЕВЕРОЗАПАД — вийшов у 2018 році.