6 січня син народного артиста України Грег Чапкіс повідомив, що його 90-річний батько втретє за останні кілька місяців опинився в лікарні. Як з'ясувалось, Григорій Чапкіс не долікував двобічну пневмонію, з якою танцівника госпіталізували ще в середині грудня. Проте вже 12 січня зірку виписали з лікарні, про що він розповів виданню "Гордон".

До теми 90-річний Григорій Чапкіс розповів про свій стан після повторної госпіталізації

Як Григорій Чапкіс почувається після третьої госпіталізації

Попри свій поважний вік суддя шоу "Танці з зірками" звик до активного способу життя та постійного руху. Однак у лікарнях (спочатку в Київській міській лікарні №12, а згодом у клінічній лікарні "Феофанія") артист загалом провів цілий місяць, тому планує працювати над відновленням фізичної форми.

Однак зараз самопочуття хореографа не найкраще. Він зізнається, що відчуває слабкість, важкість у ногах і сильний головний біль. Проте знаменитість впевнений, що звичний ритм життя допоможе йому забути про хворобу та проблеми зі здоров'ям.

Там не було де ходити. У коридор не випускали. Я майже весь час лежав. У мене зараз велика слабкість. У голові паморочиться і ноги важкі. Треба розходитися, повернути собі форму. Морально мені вже набагато краще,
– поділився Григорій Чапкіс.

Що відомо про хворобу Григорія Чапкіса

16 грудня танцівника госпіталізували з двобічним запаленням легенів у Київську міську лікарню №12. Цьому передувало погане самопочуття зірки. Тест на коронавірус показав негативний результат, однак лікарі порадили перебувати під наглядом на стаціонарі. Григорій Чапкіс швидко одужував – температура, тиск та серце були в нормі. Тому вже 26 грудня він повернувся додому та продовжував лікуватися самостійно.

Проте у перші дні 2021 року Чапкіса негайно госпіталізували, адже запалення легенів продовжувало прогресувати. Так, танцівник опинився у "Феофанії", ізольований від інших хворих. Тоді син зірки Грег Чапкіс попросив молитися за батька.