Днями стало відомо, що 90-річний танцівник Григорій Чапкіс опинився в лікарні з двобічною пневмонією. На щастя, причиною хвороби став не коронавірус, адже два ПЛР-тести показали негативний результат. Однак здоров'ям і самопочуттям зірки переймається вся країна. Госпіталізацію батька в інстаграмі прокоментував і знаменитий син Грег Чапкіс, який перебуває в Америці.

Важливо Григорія Чапкіса госпіталізували з двобічною пневмонією: як почувається артист

Після розголосу в пресі зірковий хореограф, який працює у стилі хіп-хопу, опублікував фото Григорія Чапкіса та зізнався, що дуже хвилюється за батька.

Я дуже нервую. Мій 90-річний батько потрапив у лікарню,
– написав Грег Чапкіс.

Жодних інших деталей самопочуття легендарного танцівника він розсекречувати не став. Варто додати, що з татом Грег Чапкіс не є близьким. Він живе у Сан-Франциско та, за словами самого судді шоу "Танці з зірками", досі тримає образу за те, що батьки постійно гастролювали й не долучалися до його виховання. Тому невідомо, чи повідомив Григорій Чапкіс дітей про госпіталізацію, чи вони дізнались про хворобу тата преси.

Григорія Чапкіса госпіталізували з пневмонією
Григорія Чапкіса госпіталізували з пневмонією / Фото Instagram / @gregchapkis

Додамо, що попри всі труднощі спілкування з нащадками Грегом і донькою Лілією, син Григорія Чапкіса прилетів зі США на фінал шоу "Танці з зірками". Для судді його поява у прямому ефірі стала справжнім сюрпризом, адже через пандемію коронавірусу рідні довго не могли зустрітися.