Деякі знаменитості на свята відправилися до родини, а деякі – поїхали на різноманітні курорти чи в інші міста. Зокрема, Григорій Решетник відсвяткував Новий рік в Буковелі, а на Різдво відправився з найріднішіми до Львова. На особистій сторінці в інстаграмі він вже показав яскраві світлини зі святкування.

До теми Григорій Решетник відправився до Львова: фото

Григорій Решетник на Різдво у Львові

Чоловік показав гучне святкування у колі колядників. Разом із коханою Христиною від насолодився різдвяними традиціями, які панують на Західній Україні. Зіркова пара колядувала, куштувала різноманітні страви та просто отримувала задоволення від того, що відбувалося.

На обличчя Решетників сяяли усмішки. Видно, що вони неабияк раді, що вирішили на святах побувати у Львові. Це місто, де навіть під час локдауну панує казкова, магічна атмосфера Різдва, у різних куточках лунає коляда, пахне смачною випічкою, а на вулицях можна зустріти багато привітних людей.

"Колядували, співали та святкували до ранку", – поділився народний улюбленець.

Зіркове подружжя побувало в гостях у співачки Юлії Думанської. Пара подякувала виконавиці за гостинність, святковий настрій і душевне спілкування. Григорій зазначив, що завдяки Юлії та її чоловікові у Львові він відчув себе, як вдома.

"Завжди раді зустрічі! Любимо та міцно обіймаємо!", – написав Решетник.