Акції компанії, що торгуються під тікером WMG, зросли з 27 доларів до 30,84 долара за одну штуку, повідомляє Markets Insider.

Дізнайтеся більше про IPO музичного лейбла в експертному огляді: ​IPO Warner Music Group: один із найбільших музичних лейблів повертається на фондовий ринок

Warner Music Group оцінила своє IPO у 25 доларів за акцію в середу, 3 червня. Однак, як бачимо, цінні папери компанії перевищили діапазон від 23 до 26 доларів, встановлений раніше.

Warner Music, до складу якої входять такі музичні лейбли, як Atlantic Records, Warner Records і Elektra Records, зібрала 1,93 мільярда доларів в ході IPO. Також компанія збільшила кількість акцій з 70 мільйонів одиниць до 77 мільйонів. Загалом, ринкова вартість холдингу становить 12,8 мільярда доларів.

Успіх IPO – це ще одна ознака того, що ринок первинного публічного розміщення акцій США, який у березні дуже постраждав від наслідків пандемії коронавірусу, відновлюється.

До теми: Як і скільки можна заробити на IPO: компанії, у які вигідно інвестувати 2020 року

IPO Warner Music Group: що ще потрібно знати про вихід лейблу на біржу

  • Компанія відклала вихід на IPO у вівторок, 2 червня, в знак солідарності з мітингувальниками, які протестують проти вбивства поліцейським афроамериканця Джорджа Флойда у Міннеаполісі 25 травня.
  • Warner Music Group, якою володіє мільярдер Леонард Блаватнік, у травні офіційно заявила про вихід на IPO.
  • Акції компанії розміщені на біржі Nasdaq.
  • Заявку на IPO Warner Music подала ще в лютому, однак через пандемію коронавірусу змушена була перенести вихід на фондовий ринок.