За інформацією РИА Новости, зірка не отримала результатів обстеження. Лікарі, які спостерігали за станом здоров'я Діани Арбеніної, пропонували співачці залишитись до з'ясування причини серцевого нападу, однак вона відмовилась. Біль у грудях артистка досі відчуває, але її життю нічого не загрожує.

Читайте також: Я вже можу ворушити руками, – Діана Арбеніна розповіла про свій стан здоров'я

"Діана виписалася з лікарні під свою відповідальність. Їй діагноз не поставили, біль до кінця не зняли, але вона в принципі така людина, яка не любить лікуватися, тому вирішила виписатися. Вона зараз в номері. Жодної небезпеки для життя немає", – розповіла PR-директор артистки Марія Кохель.

Відомо, що повне медичне обстеження солістка гурту "Ночные снайперы" планує пройти у Москві. Наразі французькі медики виписали їй курс лікування, щоб стабілізувати стан здоров'я.

Що відомо про госпіталізацію Діани Арбеніної

17 січня вокалістка гурту "Ночные снайперы" раптово потрапила до лікарні у Франції. Діані Арбеніній стало погано під час гірськолижного відпочинку. Від ранку вона скаржилась на біль в грудях, а вже ввечері опинилась у місцевому шпиталі.

Медики констатували, що в артистки стався серцевий напад. Представники Діани Арбеніної стверджують, що він тривав упродовж 16 годин. Зі шпиталю російська співачка записала відеозвернення, в якому подякувала прихильникам за підтримку та розповіла про самопочуття.

Друзі, всі, хто писав мені всі ці дні, хто переживав за мене і турбувався, дуже дякую. Я зворушена. Мені вже краще, я можу ворушити руками, ногами. Не забувайте, що життя музикантів складається з перельотів, переїздів, зміни часових поясів. Не впорався трішки організм,
– розповіла Діана Арбеніна.

Попри погіршення стану здоров'я солістка гурту "Ночные снайперы" не має наміру скасовувати ювілейний тур. Діана Арбеніна запевнила, що всі заплановані виступи відбудуться.

Діана Арбеніна та УкраїнаУ 2012 – 2013 роках Діана Арбеніна брала участь в українському розважальному проекті. Артистка була зірковим тренером на шоу "Голос країни". В липні 2014 року Діана Арбеніна з гуртом "Ночные снайперы" виступила у Києві. Зі сцени артистка вибачилась перед українцями за своїх колег, які підтримали агресивну політику РФ. Після цього зірка скасувала гастролі у Росії та відверто відмовилась від виступів у Криму. Однак у червні 2015-го Арбеніна порушила свої заяви, з'явившись на сцені окупованого півострова.