Про це в коментарі "Укрінформу" розповів режисер, продюсер та креативний директор Євробачення-2017 Сергій Проскурня.

Зазначимо, що офіційне відкриття Євробачення-2017 відбудеться 7 травня. Розпочнеться відкриття з червоної доріжки довжиною 265 метрів біля Маріїнського палацу. На даху "Паркового" представники країн-учасниць піднімуть прапори і відвідають концерт, де виступлять Руслана, Джамала, Олег Скрипка, гурт "Друга Ріка" та Національний оркестр народних інструментів.

Він пояснив, що гонорари, які приписують Джамалі та Руслані є тільки частиною величезної індустрії, яка стоїть за цими артистками. Тобто до вартості виступів артисток входять оплата за технічний супровід виступів, обладнання, оплата праці інших людей та інше.

Вгадайте, яке місце займе O.Torvald та вигравайте призи

Це індустрія. Ми не можемо купити окрему деталь від машини, ми купуємо машину, наповнену деталями. Кожна деталь має свою ціну, і машина теж має свою ціну – комплексну. Так от, все, що ви бачите під час виступу, – це комплексна ціна машини "Джамала", машини "Руслана",
– наголосив Проскурня.

Читайте також: Скільки коштує вбрання ведучих Євробачення-2017: шокуючі дані

"Це безліч різних найважливіших технологій, технік, фахівців, експертів, людей, які творять відео, монтують, знімають, це обладнання і так далі. Це студії, це безкінечні тисячі годин ретельних записів на студіях, відбір матеріалу. Це врешті-решт люди, які слідкують за зовнішністю артистів, – дизайнери одягу, візажисти. Це ціла армія людей, яка в результаті сховалася за кулісами, тому що вийшла на сцену – Зірка!", – наголосив креативний директор Євробачення-2017.

Нагадаємо, у системі Рrozorro оприлюднили дані про закупівлі послуг трьох українських співачок Джамали, Руслани та Onuka у фінальній частині Євробачення-2017 на загальну суму в 1,58 мільйона гривень.

Ця звістка викликала обурення в частини суспільства. Зокрема своє невдоволення та подив висловив український письменник Юрій Винничук.

24 Канал – національний медіапартнер Євробачення-2017