Безвіз наш!

Європарламент підтримав надання Україні безвізового режиму. За відповідне рішення проголосував 521 депутат Європарламенту.

Рішення Європарламенту ще має затвердити Рада Євросоюзу. Документ також повинні підписати президент Європарламенту та глава держави, яка головує у Раді ЄС.

Як пояснив міністр закордонних справ Павло Клімкін, для остаточного прийняття рішення знадобиться лише 1,5-2 місяці. За його прогнозами, вже влітку українці зможуть подорожувати без віз.

У соцмережах таке рішення Європаралменту сприйняли дуже бурхливо. Здебільшого українці планують одразу їхати в Європу після запровадження безвізу. А чи змінить ваше життя введення безвізового режиму і чи поїдете ви тепер у Європу – висловіть свою думку в опитуванні.

Як показують опитування, лише 25% українців знають, які насправді працюватиме безвізовий режим. Про основні правила при перетині кордону з ЄС за умови запровадження безвізового режиму читайте у нашому матеріалі.

Мобілізація бойовиків

Поблизу окупованого міста Читсяково, що на Донеччині, терористи провели так звані мобілізаційні збори резервістів.

Як стверджує "заступник командувача оперативного командування "ДНР" Едуард Басурін, загальна кількість резервістів склала більше 27 тисяч осіб.

Окрім того, спостерігачі ОБСЄ поблизу аеродрому в окупованому Луганську зафіксували велику кількість важкого озброєння. Серед них – реактивні системи залпового вогню "Град", танки, самохідні гаубиці та бойові машини піхоти.

Хімічна атака по Сирії

У Сирії війська президента Башара Асада знову застосували хімічну зброю. Цього разу постраждало місто Латамінах. Проти мирного населення використовувалося багато бочкових бомб з хлором.

Внаслідок атаки 3 людини загинули та 25 зазнали поранень.

Зрада дня

У зовсім неочікуваній компанії з’явився український співак Іван Дорн на телеканалі "MTV" у Москві.

Співак взяв участь у записі нової програми разом із Валерією та Йосипом Пригожиним, які стали одними з перших російських артистів, які підтримали політику Путіна відносно анексії Криму.

Світлини опублікували російські артисти, а от сам Дорн не став афішувати участь у шоу на російському телебаченні.