Неплатоспроможність "Діамантбанку"

24 квітня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ввів тимчасову адміністрацію в "Діамантбанк". Тимчасовим уповноваженим адміністратором банку призначено Тетяну Старцеву. Термін її повноважень закінчується 23 травня 2017 року.

Серед акціонерів банку – Давид Жванія і Микола Мартиненко.

Пізніше у прес-службі Національного банку також підтвердили віднесення "Діамантбанку" до категорії неплатоспроможних.

"Станом на 1 квітня "Діамантбанк" не забезпечив виконання заходів, передбачених планом реструктуризації, внаслідок чого банк не досяг мінімального значення нормативу достатності регулятивного капіталу", – йдеться у повідомленні.

Голова правління "Діамантбанку" Олег Ходачук пов'язує неплатоспроможність фінансової установи з затриманням екс-депутата і одного з акціонерів банку Миколи Мартиненка.

Результати виборів у Франції

З'явилися остаточні результати першого туру президентських виборів у Франції, який відбувався 23 квітня.

Як повідомляє AFT, кандидат ультраправих Марін Ле Пен поступилася кандидату в президенти Франції від руху "Вперед" Еммануелю Макрону.

Макрон здобув 24,01 % голосів виборів, а за Ле Пен проголосували 21,30% виборців. Таким чином, відрізок між кандидатами сягнув майже трьох відсотків.

Макрон та Ле Пен пройшли до другого туру президенських виборів у Франції, який відбудеться 7 травня. Явка у першому турі становила 78,69% – це один із найвищих показників за всю історію.

Куройз дня

Лоліта Мілявська, якій заборонили в’їзд на територію України бурхливо відреагувала на дії СБУ та заявивила наступне: "От мене хто образить – обов'язково потім життя закінчує погано. Чого вам (СБУ, – "24") і бажаю"

Служба безпеки України відреагувала на заяви опальної російської співачки з українським корінням Лоліти Мілявської, яка також звинуватила відомство у розбиванні її сім'ї. Відповідний допис з’явився у Twitter спецслужби.

Так, СБУ опублікувала картинку з красномовним підписом "Нехай щастить". Цей допис неабияк сподобався користувачам, адже менш ніж за добу його поширили більше тисячі разів.

На цей допис згодом відреагувала і сама співачка. Вона запевняє, що на фото їй домалювали "чужі груди".

Тепло повертається

Нарешті зима із снігопадами та холодом відступає. За прогнозами синоптиків, вже з вівторка, 25 квітня, на переважній більшості території України почне тепліти.

Вдень варто очікувати до 9 – 14 градусів вище нуля, а на заході місцями навіть до +16 градусів.