Від професійних артистів до співаків-початківців – чимало учасників зуміли розвернути крісла зіркових суддів на так званих "сліпих прослуховуваннях", а деякі з них – розпалили справжню боротьбу між тренерами проекту "Голос країни-9".

Читайте також: Переможець Голосу країни 9 сезон – Оксана Муха

24 лютого відбувся 6 ефір кастингу, в якому Потап, Тіна Кароль, Монатік та Дан Балан остаточно сформували свої команди. Зіркові судді обирали вокалістів, які, на їхню думку, зможуть в подальшому вибороти перемогу на шоу. Хто ж потрапив у наступний етап вокального проекту – читайте у матеріалі LifeStyle 24.

Учасники всіх команд шоу Голос країни-9

Команда Потапа

1. Роксолана Сирота – покинула проект

Киянка Роксолана Сирота успішно працює в агробізнесі. Однак дівчина змалку полюбляє співати, тому вирішила підкорити велику сцену. І це їй вдалося: вона потрапила до команди Потапа та продовжить йти до своєї мрії на Голосі країни.

Голос країни 9 сезон 1 випуск: дивитись онлайн – виступ Роксолани Сироти

2. Богдана Ренк – покинула проект

Дівчину з Одеси Богдану Ренк виховує бабуся, адже батьки співачки позбавлені опікунських прав. Насмішки однолітків та цькування їй вдавалось пережити завдяки музиці, тому вона вступила до училища та наважилась побороти всі страхи на Голосі країни.

Читайте також: Голос країни 9 сезон 14 випуск: як пройшов грандіозний фінал шоу

Голос країни 9 сезон 1 випуск: дивитись онлайн – виступ Богдани Ренк

3. Гурт "Шпилясті кобзарі" – покинули проект

Талановитий гурт "Шпилясті кобзарі" прийшов на вокальний проект, щоб довести, що сучасні бандуристи – стильні молоді музиканти. І їм це успішно вдалося!

Голос країни 9 сезон 2 випуск: дивитись онлайн – виступ "Шпилястих кобзарів"

Читайте також: Голос країни 9 сезон 11 випуск: хто з команди Тіни Кароль і Дана Балана пройшов до прямих ефірів

4. Ярослав Кошельник – покинув проект

На кастинг вокального шоу прийшов і працівник одеського заводу, що займається виготовленням стального дроту. Ярослав Кошельник приголомшив глядачів своїм вокалом та побореться за перемогу в проекті.

Голос країни 9 сезон 2 випуск: дивитись онлайн – виступ Ярослава Кошельника

5. Вікторія Ягич

Молода мама Вікторія Ягич вийшла на сцену Голосу країни, щоб здійснити свою мрію – стати співачкою. Вона зуміла вразити вибором пісні у стилі хард-рок.

Голос країни 9 сезон 2 випуск: дивитись онлайн – виступ Вікторії Ягич

6. Валентин Колаковський – покинув проект

Вокаліст двох гуртів Валентин Колаковський прийшов на Голос, бо переконаний, що йому є що розказати мовою музики. Артист вже має багато сольного матеріалу, тому зуміє здивувати глядачів.

Голос країни 9 сезон 3 випуск: дивитись онлайн – виступ Валентина Колаковського

7. Наталія Повстяна – покинула проект

Жителька міста Бровари Наталія Повстяна після невдачі на дитячому Голосі країни повернулась на шоу. Весь цей час вона тренувалась, тому змогла вразити всіх сильним вокалом.

Голос країни 9 сезон 3 випуск: дивитись онлайн – виступ Наталії Повстяної

8. Олександр Мельник – покинув проект

Молодий лікар-педіатр з Чернівців Олександр Мельник прийшов на шоу, щоб надихнути своїх маленьких пацієнтів. Ймовірно, йому це вдалось, адже виступ чоловіка був дуже успішним.

Голос країни 9 сезон 4 випуск: дивитись онлайн – виступ Олександра Мельника

Читайте також:

9. Карина Арсентьєва

Дівчина зуміла створити фурор своїм виступом та звести з розуму усіх зіркових тренерів. Карина Арсентьєва навчається у музичному коледжі в Дніпрі та мріє стати співачкою.

Голос країни 9 сезон 4 випуск: дивитись онлайн – виступ Карини Арсентьєвої

10. Наталія Корніленко – покинула проект

Кузьма Скрябін під час одного з виступів порадив Наталії Корніленко пробивати собі шлях до шоу-бізнесу. Дівчина займалась вокалом та тепер готова втілити пораду легендарного артиста.

Голос країни 9 сезон 5 випуск: дивитись онлайн – виступ Наталії Корніленко

11. Арсен Журавель – покинув проект

Молодий вокаліст Арсен Журавель зумів викликати чималу боротьбу серед тренерів. Хлопець, який ріс без батька, вже з підліткового віку працював вчителем вокалу. Тому його мрія – досягнути успіху в шоу-бізнесі та стати опорою для матері.

Голос країни 9 сезон 5 випуск: дивитись онлайн – виступ Арсена Журавля

12. Микола Запорожан – покинув проект

Чоловік, який має слабкий зір, завжди знав, що зможе досягнути успіху в будь-якій справі. Все тому, що його дружина Сільвія та діти вселяють йому віру в себе. Тому на Голосі країни він з легкістю виборов місце в команді Потапа.

Голос країни 9 сезон 6 випуск: дивитись онлайн – виступ Миколи Запорожана

13. Аделіна Шевченко – покинула проект

У свої 16 років Аделіна Шевенко вже зробила нелегкий вибір: вона переїхала з Бердянська до Києва. У столиці дівчина навчається в естрадно-цирковому училищі та мріє колись стояти на великій сцені.

Голос країни 9 сезон 6 випуск: дивитись онлайн – виступ Аделіни Шевченко

14. Катерина Гудим – покинула проект

Талановита піаністка та викладач вокалу в музичній школі Катерина Гудим зуміла вразити неймовірним діапазоном свого голосу. Змалку її захоплення помітила мама, тому допомогла дівчині здобути музичну освіту.

Голос країни 9 сезон 6 випуск: дивитись онлайн – виступ Катерини Гудим

15. Катерина Гулюк – покинула проект

Вокалістка Катерина Гулюк втратила маму, коли їй було всього 5 років. Дівчину виховувала бабуся, яка, побачивши талант внуки, віддала її вчитись до музичної школи.

Голос країни 9 сезон 6 випуск: дивитись онлайн – виступ Катерини Гулюк

16. Артем Банар – покинув проект

Перспективний вокаліст з міста Хотин єдиний зі своєї родини вирішив займатись музикою. Після закінчення навчання за спеціальністю "Оперний спів" Артем Банар створив власну міні-студію та почав записувати авторські пісні.

Голос країни 9 сезон 7 випуск: дивитись онлайн – виступ Артема Банаря

Команда Дана Балана

1. В'ячеслав Кретов – покинув проект

Одесит, який з 5 років займається боксом, після травми вирішив реалізуватись у музиці. В'ячеслав Кретов мріє стати своєрідним Мухаммедом Алі в шоу-бізнесі – "мужнім чоловіком на сцені, а не розмазнею".

Голос країни 9 сезон 1 випуск: дивіться онлайн – виступ В'ячеслава Кретова

2. Марина Фіжделюк – покинула проект

Колоритна гуцулка Марина Фіжделюк зізналась, що природа надихає її на творчість. Жителька села Розтоки прийшла на Голос країни, щоб вся держава дізналась про традиції карпатських гуцулів.

Голос країни 9 сезон 1 випуск: дивіться онлайн – виступ Марини Фіжделюк

3. Хейтам Рафі

Житель Оману Хейтам Рафі звільнився з банку, щоб стати співаком. Упродовж 2 років вокаліст виступає в караоке-клубах та розвиває свій музичний проект. Почувши про шоу Голос країни, Хейтам Рафі вирішив спробувати свої сили та потрапив у наступний етап.

Голос країни 9 сезон 1 випуск: дивитись онлайн – виступ Хейтама Рафі

Читайте також: Голос країни 9 сезон 10 випуск: хто подолав вокальні нокаути та потрапив до чвертьфіналу шоу

4. Катерина Бєгу – покинула проект

Вокалістка з Молдови Катерина Бєгу побувала на багатьох творчих проектах. Дівчина приїхала до України, щоб тут стати успішною співачкою. Її кавер на пісню Дана Балана зібрав найбільше переглядів, підкоривши мережу.

Голос країни 9 сезон 3 випуск: дивитись онлайн – виступ Катерини Бєгу

5. Софія Шафір – покинула проект

Запальна одеситка Софія Шафір зробила оригінальний подарунок в день народження батька. Вона вийшла на сцену Голосу та виборола собі місце в наступних ефірах шоу.

Голос країни 9 сезон 3 випуск: дивитись онлайн – виступ Софії Шафір

6. Михайло Дімов – покинув проект

Одесит Михайло Дімов з легкістю виконує партії з оперного мюзиклу Нотр-Дам де Парі, що відзначаються чималими аншлагами. Такий же успіх він хотів би мати при сольному виступі.

Голос країни 9 сезон 3 випуск: дивитись онлайн – виступ Михайла Дімова

7. Самуелє Гріллі – покинув проект

Італієць Самуелє Гріллі переїхав до України через кохану, яка є родом з Одеси. Майже 3 роки чоловік тут працює менеджером з продажів та мріє отримувати прибуток від свого хобі – співу.

Голос країни 9 сезон 3 випуск: дивитись онлайн – виступ Самуелє Гріллі

8. Владислав Чижиков – покинув проект

Талановитий вокаліст з Білорусі Владислав Чижиков з 13 років пише авторські пісні та мріє повторити світовий успіх Дана Балана.

Голос країни 9 сезон 3 випуск: дивитись онлайн – виступ Владислава Чижикова

Читайте також: Голос країни 9 сезон 9 випуск: чуттєві виступи та романтика серед зіркових суддів

9. Артем Ліска – перейшов до команди Тіни Кароль

Харизматичний Артем Ліска переконаний, що його життя зараз не таке, яким він би хотів його бачити. Хлопець працює у шлюбній агенції та прагне бути співаком.

Голос країни 9 сезон 4 випуск: дивитись онлайн – виступ Артема Ліски

10. Сергій Костецький – покинув проект

Популярний хореограф та переможець "Танців з зірками" Сергій Костецький зізнався, що спів – така ж його пристрасть, як і танці. Він прийшов на Голос країни, щоб показати себе з нового боку.

Голос країни 9 сезон 5 випуск: дивитись онлайн – виступ Сергія Костецького

11. Володимир Зайончковський – покинув проект

Успішний радіоведучий з Одеси Володимир Зайончковський теж побореться за перемогу у шоу. Чоловік, чий голос впізнають чимало українців, вирішив підкорити ще й сцену.

Голос країни 9 сезон 5 випуск: дивитись онлайн – виступ Володимира Зайончковського

12. Ангеліна Василевська – покинула проект

На участь у вокальному шоу наважилась 16-річна білоруска Ангеліна Василевська. Вона змалку займається музикою в приватних вчителів, тому боїться розчарувати своїх батьків. Однак її тріумфальний виступ на Голосі став доказом того, що дівчина має талант.

Голос країни 9 сезон 6 випуск: дивитись онлайн – виступ Ангеліни Василевської

13. Енрікеш Жоао – покинув проект

Показати свій талант прийшов і Енрікеш Жоао, який переїхав з Анголи до Дніпра. Хлопець навчається та працює вчителем англійської в садочку.

Голос країни 9 сезон 6 випуск: дивитись онлайн – виступ Енрікеша Жоао

14. Герман Романченко – покинув проект

Цього учасника вже впізнають чимало учасників команди Голосу. Все тому, що Герман Романенко упродовж 7 років наполегливо намагався вибороти місце у шоу. Однак тільки тепер йому все ж вдалось пройти відбір та потрапити до вокальних двобоїв.

Голос країни 9 сезон 6 випуск: дивіться відео – виступ Германа Романченка

15. Гіоргі Дарахвелідзе – покинув проект

Фаховий дипломат з Києва Гіоргі Дарахвелідзе вирішив не продовжувати роботу за обраною спеціальністю, а присвятити себе музиці. У 2017 році хлопець вже пробував потрапити на Голос країни, однак тоді він так і не вийшов на сцену. Та цього разу вокаліст зумів пройти кастинг та потрапити у знамениті "двобої" шоу.

Голос країни 9 сезон 7 випуск: дивитись онлайн – виступ Георгія Дарахвелідзе

16. Олександр Тесленко – покинув проект

Спробувати свої сили у вокальному проекті приїхав і житель міста Дніпро Олександр Тесленко. Перед виступом він відверто зізнався, що має велике хвилювання, яке може зашкодити йому на сцені. Однак чуттєвий спів все ж розвернув тренерське крісло.

Голос країни 9 сезон 7 випуск: дивитись онлайн – виступ Олександра Тесленка

17. Оксана Муха

Львів'янка з приголомшливим голосом зуміла підкорити Дана Балана та стати останньою учасницею в його команді. Оксана Муха, яка є прихильницею Квітки Цісик, зізналась, що мета її участі в проекті – прославляти пісні легендарної українки.

Голос країни 9 сезон 7 випуск: дивитись онлайн – виступ Оксани Мухи

Команда Тіни Кароль

1. Андрій Хайат (KHAYAT)

Скромний співак зі Знам'янки вирішив довести батькам, що музика – це не просто захоплення. Андрій Хайат презентував свою фольк-електронну пісню, підкоривши глядачів і суддів. Хлопець навіть взяв участь у Національному відборі Євробачення-2019, однак вибороти перемогу не зміг.

Голос країни 9 сезон 1 випуск: дивіться онлайн – виступ Андрія Хайата

2. Ксенія Бахчалова – покинула проект

Талановита одеситка має вади зору, тому під час навчання у консерваторії часто чула поради викладачів припинити займатись музикою, бо для неї не знайдеться місце на сцені. Однак Ксенія Бахчалова не зупинилась та підкорила Голос країни своїм вокалом.

Голос країни 9 сезон 1 випуск: дивитись онлайн – виступ Ксенії Бахчалової

Читайте також: Голос країни 9 сезон 8 випуск: як критикувала Тіна Кароль і чому зіткнулися Дан Балан з Потапом

3. Лідія Горошко – покинула проект

Фольклористка з Гайсина та співачка Лідія Горошко перестала виходити на сцену після смерті чоловіка та єдиного сина. Все змінилось після того, як їй приснився нащадок, який попросив її відновити вокальну кар'єру.

Голос країни 9 сезон 1 випуск: дивитись онлайн – виступ Лідії Горошко

4. Девід Аксельрод

Відомий український співак Володимир Ткаченко, який є чоловіком продюсерки Олени Мозгової, прагне тріумфально повернутись у шоу-бізнес. На сцену він вийшов вже з іншим іменем – Девід Аксельрод.

Голос країни 9 сезон 1 випуск: дивитись онлайн – виступ Девіда Аксельрода

5. Гульназ Хасанова – перейшла в команду Монатіка

Ще з 5 років талановита Гульназ Хасанова підкорювала велику сцену на вокальних конкурсах. Дівчина вірить, що саме Голос країни допоможе їй стати справжньою артисткою.

Голос країни 9 сезон 1 випуск: дивитись онлайн – виступ Гульназ Хасанової

6. Ніка Тупилко – покинула проект

Офіціант Ніка Тупилко, яка допомагає своїм батькам у сімейному бізнесі, не бачить майбутнє без музики. Дівчина з голосом Адель має всі шанси стати співачкою.

Голос країни 9 сезон 2 випуск: дивитись онлайн – виступ Ніки Тупилко

7. Роман Бурасанзве – покинув проект

Вокаліст з Кишинева Роман Бурасанзве давно співпрацює з Даном Баланом. Тепер хлопець вирішив спробувати створити сольний проект, розпочавши з Голосу країни.

Голос країни 9 сезон 3 випуск: дивитись онлайн – виступ Романа Бурасанзве

8. Шайє Огенетеджірі – покинула проект

Шайє Огенетеджірі змалку хотіла співати. Але батьки дівчини не поділяли її мрію та відправили на навчання до України. Майбутній лікар зробила перший крок до великої сцени та пройшла у Голос країни.

Голос країни 9 сезон 4 випуск: дивитись онлайн – виступ Шайє Огенетеджірі

9. Дар'я Храмова – покинула проект

"Двійник" Тіни Кароль – Дар'я Храмова – зізналась, що творчість артистки її дуже надихає. Окрім цього, дівчина має подібну історію, що й зірка, тому прагне повторити її успіх.

Голос країни 9 сезон 4 випуск: дивитись онлайн – виступ Дар'ї Храмової

10. Гурт Leon Voci – покинув проект

Львівський квартет Leon Voci мають намір популяризувати оперний спів. Тому вони створюють оригінальні кавери на відомі хіти.

Голос країни 9 сезон 5 випуск: дивитись онлайн – виступ Leon Voci

11. Марія Болгак-Нікуліна – покинула проект

Киянка Марія Болгак-Нікуліна втратила батька. Своїм виступом дівчина хоче показати, що музика може дати сили, щоб пережити всі негаразди.

Голос країни 9 сезон 5 випуск: дивитись онлайн – виступ Марії Болгак-Нікуліної

12. Данило Однораленко – покинув проект

Проживаючи у невеличкому прифронтовому містечку на Донеччині, де більшість людей не мають творчих амбіцій, Данило Однораленко вирішив здійснити свою мрію. Та не тільки сцена приваблювала хлопця на Голосі. Він зізнався, що є прихильником Тіни Кароль.

Голос країни 9 сезон 5 випуск: дивитись онлайн – виступ Данила Однораленка

13. Яна Клявіня – покинула проект

Ефектна Яна Клявіня приїхала до Києва з сонячної Риги. Вокалістка надихається українськими співаками та мріє колись стати їх колегами.

Голос країни 9 сезон 5 випуск: дивитись онлайн – виступ Яни Клявіної

14. Анастасія Андреєва – покинула проект

Запальна артистка Анастасія Андреєва захотіла спробувати свої сили в ролі зірки. Своїм ефектним виступом вона зуміла зірвати овації в залі.

Голос країни 9 сезон 5 випуск: дивитись онлайн – виступ Анастасії Андреєвої

15. Богдан Богославець – покинув проект

Земляк Тіни Кароль (з Івано-Франківська) не стримував свого хвилювання від участі в шоу. Хлопець із 7 років займався академічним вокалом та є вчителем у школі.

Голос країни 9 сезон 6 випуск: дивитись онлайн – виступ Богана Богославця

16. Вікторія Боцвіна – покинула проект

Останнє місце у команді Тіни Кароль виборола талановита вокалістка Вікторія Боцвіна. Дівчина є членом гурту бардів у Казахстані та настільки оригінально заспівала, що спершу зіркові тренери подумали, що на сцені – дует.

Голос країни 9 сезон 6 випуск: дивитись онлайн – виступ Вікторії Боцвіної

17. Дарина Ворончук – покинула проект

Молода співачка Дарина Ворончук, яка виросла у родині піаніста, змалку прагнула підкорювати сцену. Дівчина навчається у музичному училищі та вже може похизуватись авторськими піснями.

Голос країни 9 сезон 7 випуск: дивитись онлайн – виступ Дарини Ворончук

Команда Монатіка

1. Андрій Хорисенко – покинув проект

Харизматичний вокаліст з Броварів вперше пішов на кастинг Голосу країни після того, як опублікував власну пісню у мережі. Монатік розмістив ролик у своєму блозі, що й стало стимулом для Андрія Хорисенка втілити мрію – стати співаком.

Голос країни 9 сезон 1 випуск: дивитись онлайн – виступ Андрія Хорисенка

2. Даніель Швець – покинув проект

Хлопець у 16 років почув моторошний діагноз – рак. Завдяки музиці Даніель Швець зумів побороти онкохворобу та вступити до консерваторії. Вокаліст виходить на сцену Національної опери Молдови та мріє заспівати перед мільйонами на Голосі країни.

Голос країни 9 сезон 2 випуск: дивитись онлайн – виступ Даніеля Швеця

3. Анастасія Каманіна – покинула проект

Росіянка Анастасія Каманіна полюбляє писати музику та захоплюється українським шоу-бізнесом. Тому дівчина приїхала на Голос країни, щоб більше пізнати нашу музичну культуру.

Голос країни 9 сезон 2 випуск: дивитись онлайн – виступ Анастасії Каманіної

4. Олександр Мороз – перейшов до команди Дана Балана

Успішний програміст Олександр Мороз у минулому був учасником кавер-гурту. Хлопець хоче відновити своє захоплення та повернутись на сцену в сольному проекті.

Голос країни 9 сезон 2 випуск: дивитись онлайн – виступ Олександра Мороза

5. Владислав і Роман Таранцови

Владислав і Роман народились у селі неподалік міста Дніпро. Змалку вони починали співати, адже їх батько був музикантом у сільському клубі. Хлопці вступили до консерваторії та створили дует.

Голос країни 9 сезон 2 випуск: дивитись онлайн – виступ Владислава і Романа Таранцових

6. Христина Сквірська – покинула проект

Співачка Христина Сквірська не могла наважитись виступати через комплекси щодо зайвої ваги. Дівчина схудла та вперше вийшла на велику сцену.

Голос країни 9 сезон 2 випуск: дивитись онлайн – виступ Христини Сквірської

7. Магдалена Паскар – покинула проект

Магдалена Паскар – одна з небагатьох вокалістів, яка зуміла своїм співом викликати сльози у багатьох тренерів. Дівчина, прикута до візка, всього рік займається вокалом, але вже може підкорювати глядачів надзвичайним співом.

Голос країни 9 сезон 3 випуск: дивитись онлайн – виступ Магдалени Паскар

8. Вікторія Уварова – покинула проект

Педагог з вокалу Наталії Могилевської впевнена, що заховала свій талант у викладацькій роботі. Тому Вікторія Уварова хоче реалізувати свої творчі амбіції на Голосі країни.

Голос країни 9 сезон 4 випуск: дивитись онлайн – виступ Вікторії Уварової

9. Микола Задерей – покинув проект

Рідні Миколи Задерея не підтримали його у прагненні стати співаком. Він прийшов на популярний проект, аби показати всім свій талант.

Читайте також: Голос країни 9 сезон 7 випуск: якими особливими учасниками закрилися команди зіркових тренерів

Голос країни 9 сезон 4 випуск: дивитись онлайн – виступ Миколи Задерея

10. Анна Волобуєва – покинула проект

Анна Волобуєва пережила чимало труднощів у житті. Дівчина своїм прикладом хоче довести всім глядачам Голосу, що музика може допомогти у будь-якій ситуації.

Голос країни 9 сезон 4 випуск: дивитись онлайн – виступ Анни Волобуєвої

11. Аліна Підлужна

Кавер-співачка Аліна Підлужна переспівала у мережі хіт Монатіка. Після похвали артиста вона вирішила прийти на Голос країни, щоб вразити його співом наживо.

Голос країни 9 сезон 4 випуск: дивитись онлайн – виступ Аліни Підлужної

12. Марина Круть – перейшла в команду Потапа та покинула проект

Після закінчення музичної школи Марина Круть вирушила до Китаю, де навчала дітей гри на бандурі. Там вона створила свій гурт "Круть" і гастролювала країною. На Голосі артистка прагне довести, що бандуристи повинні мати місце у шоу-бізнесі.

Голос країни 9 сезон 4 випуск: дивитись онлайн – виступ Марини Круть

13. Дарія Телитченко – покинула проект

Співачка з Харкова Дарія Телитченко не один раз ставала жертвою насмішок через зайву вагу. Тепер вона вирішила не приховувати себе в грі на роялі та заспівати.

Голос країни 9 сезон 5 випуск: дивитись онлайн – виступ Дарії Телитченко

14. Наталія Краснянська – покинула проект

Бізнес-леді Наталія Краснянська прагне відновити свою вокальну кар'єру. Свого часу артистка перемогла на "Слов'янському базарі" та покинула сцену.

Голос країни 9 сезон 5 випуск: дивитись онлайн – виступ Наталії Краснянської

15. Владислава Берднікова – покинула проект

Талановита Владислава Берднікова заснувала в Одесі власний гурт. Але співачка переконана, що сама зможе значно більше досягнути у шоу-бізнесі.

Голос країни 9 сезон 5 випуск: дивитись онлайн – виступ Владислави Берднікової

16. Андрій Карпов

Годинникар із Одеси вразив всіх зіркових суддів Голосу країни. Андрій Карпов мріє, щоб весь світ колись дізнався про нього, як про артиста. Чоловік виконав пісню в стилі Джастіна Тімберлейка, якою вразив прискіпливих суддів конкурсу.

Голос країни 9 сезон 6 випуск: дивитись онлайн – виступ Андрія Карпова

17. Вікторія Олійник

Харизматична співачка Вікторія Олійник відверто зізналась, що колись мріє повторити успіх Нетти Барзілай та вибороти для України перемогу на міжнародному конкурсі Євробачення. Та поки дівчина успішно пройшла кастинг Голосу країни, відтак побореться за головний кубок шоу.

Голос країни 9 сезон 7 випуск: дивитись онлайн – виступ Вікторії Олійник