У новому випуску Голос. Діти 4 сезон зіркові тренери Голос. Діти-4 Наталя Могилевська, MONATIK і солісти гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва та Позитив обирають учасників, з якими підуть далі.

Читайте також: Голос. Діти 4 сезон 6 випуск: хто покинув шоу після нокаутів

Цього тижня зіркові тренери оберуть, хто пройде у суперфінал. Як розповіли тренери, цей етап найдраматичніший за всю історію проекту.

Олександр Міньонок

Першою виступала команда "Время и Стекло". На сцену вийшов Олександр Міньонок з піснею Тіни Кароль "Закрили твої очі". Виконання настільки сподобалось публіці, що зал аплодував стоячи. Дмитро зауважив, що виконання такої пісні виходить лише у професійних співаків і Сашку це вдалось.

Надя і Позитив практично одразу вирішили, що хлопець одразу проходить у наступний етап – прямий ефір.

Дивіться також: Голос. Діти 4 сезон 5 випуск вокальні бої: хто покинув проект

Голос. Діти 4 сезон 2 випуск дивитись онлайн: нокаути - Олександр Міньогок - "Закрити твої очі"

Олександр Гук

Наступним на сцену вийшов фанат Фредді Мерк'юрі – Сашко Гук. Надя розповіла, що через цього хлопця хвилюється найбільше, адже він поки не вміє давати енергію. Однак, хвилювання були марними. Хлопець підірвав зал. Надя не стримала сліз, а Позитив сказав, що такого драйву не було на одній репетиції. Зіркові тренери були приємно шоковані.

Голос. Діти 4 сезон 2 випуск дивитись онлайн: нокаути - Олександр Гук - "Still Loving You"

Софія Лозіна

Дівчина не лише співачка, вона ще й композитор. Для виконання вона обрала народну пісню "Гойда-гойда". Треба зауважити виконання вийшло дуже зворушливим. Навіть її конкуренти визнали, що від її виконання пробігли мурашки по шкірі.

Голос. Діти 4 сезон 2 випуск дивитись онлайн: нокаути - Софія Лозіна - "Гойда-Гойда"

Яна Горна

Перед її номером зіркові тренери сказали, що вважають дівчину одною з найсильніших вокалістів проекту. Публіка скандувала браво. А ніхто з зіркових тренерів не стримав сліз – ані її наставники, ані Могилевська, ані Дмитро. Надя зазначила, що номер був шедевральний.

Рішення було надскладним. Спочатку думки Позитива та Наді розділились, але потім порадились і вирішили, що у фінал проходить Яна Горна.

Голос. Діти 4 сезон 2 випуск дивитись онлайн: нокаути - Яна Горна - "Set Fire To The Rain"

Наступною виступила команда MONATIKа.

Вероніка Коваленко

Першою у з команди Дмитра виступає Вероніка. Вона не лише сильна вокалістка, але й яскрава та креативна дівчина. Її конкуренти розповіли, що вона дуже цілеспрямована і вже бачить себе у фіналі. Вероніка виступила із інтерпретацією пісні Позитива та Наді "Ми на стиле".

"Время и Стекло" були неймовірно здивованими. До речі, цей кавер зробив не її тренер Дмитро, а сама Вероніка. Цікаво, що маленька співачка найбільшими своїми конкурентами вважає гурт "Налиснички".

Голос. Діти 4 сезон 2 випуск дивитись онлайн: нокаути - Вероніка Коваленко - "На стиле"

Даніка Тулєшова

Наступною на сцену вийшла дівчинка, яку тренери назвали «поцілована Господом». Дмитро каже, що неймовірно здивований, як у такому маленькому і тендітному тілі – така потужна виконавиця.

Маленька Даніка знову вразила дуже дорослим виконанням. Не стримав сліз навіть Позитив, він сказав, що вона є прикладом для інших а Надя переконана, що вона – майбутня зірка. Могилевська була лаконічною і зізналась, що хоче на концерт Даніки.

Голос. Діти 4 сезон 2 випуск дивитись онлайн: нокаути - Данелія Телєшова - "Rise up"

Гурт "Налиснички"

Єдині хлопці у команді Дмитра. Не лише талановиті вокалісти, але у неймовірно харизматичні співаки. MONATIK переконаний, вони можуть підірвати зал. Наталя Могилевська зізналась, що вже просто закохана у виконання хлопців. А Дмитро додав, що вони виконали дуже складну роботу і виступили краще, ніж на репетиціях.

Голос. Діти 4 сезон 2 випуск дивитись онлайн: нокаути - гурт "Налисники" - "Країна мрій"

Ніно Басілая

Ніно вже не вперше приходить на Голос. На 4 раз їй вдалось розвернути усі 3 тренерські крісла. Усі її одногрупники у команді Дмитра вважаю Ніно головною конкуренткою. А вона додає – пройшла дуже довгий шлях, тож не думає здаватись.

Ніно заспівала неймовірно. Усі тренери були просто прикутими до крісел і складалось враження, що вони навіть дихати бояться.

MONATIK одразу сказав, що Ніно стає першою суперфіналісткою у його команді. Ще однією співачкою, яка проходить у фінал стала Даніка Тулєшова.

Голос. Діти 4 сезон 2 випуск дивитись онлайн: нокаути - Ніно Басілая - "Иные"

Останніми у цьому випуску виступають підопічні Наталі Могилевської.

Марія Єрмакова

Марія – наймолодша учасниця у команді Могилевської. Дівчина зворушила неймовірно ніжним, красивим і напрочуд дорослим номером. Ще під час пісні зал встав та аплодував Марії стоячи. Дмитро зізнався, що саме за неї вболіває у команді Могилевської. А от Надя зауважила, що у виконанні Маші дуже помітна рука тренера.

Голос. Діти 4 сезон 2 випуск дивитись онлайн: нокаути - Марія Єрмакова - "Run to you"

Ернест Гогія

Це єдиний хлопець у команді Могилевської. Усі троє дівчат визнали, що бачать Ернеста у фіналі. Сам хлопець теж налаштований лише на перемогу. Дмитро зауважив, що у Ернеста вже почалась мутація голосу, тож це може нашкодити йому на шляху до фіналу.

Голос. Діти 4 сезон 2 випуск дивитись онлайн: нокаути - Ернест Гогія - "Can't stop the feeling"

Ліза Яковенко

У дівчинки складна доля, через свій незвичний тембр голосу вона змушена була вчитись вдома, о в школі з неї сміялись однокласники. Тож чудово, що на проекті її голос став її фішкою.

Виконання настільки вразило Дмитра, що він сказав, наче пронісся ураган і додав, що вона достойна бути у фіналі.

Голос. Діти 4 сезон 2 випуск дивитись онлайн: нокаути - Ліза Яковенко - "Maybe I Maybe You"

Катерина Манузіна

Дівчина вже не вперше бере участь у шоу. У другому сезоні вона зупинилась за крок до прямих ефірів. Це її другий шанс, тож вона запевняє – не упустить його.

Могилевська була неймовірно вражена виконанням Каті, тож вона відразу відправила дівчину у прямі ефіри.

Голос. Діти 4 сезон 2 випуск дивитись онлайн: нокаути - Катерина Манузіна - "Hello"

Щоб вибрати наступного фіналіста Наталія вирішила порадитись з підопічними – вони сказали, що найсильнішою була Ліза, тож Могилевська прислухалась і вибрала Лізу.

Наталія Могилевська – відома українська виконавиця, яка після Голос.Діти-2 відкрила власну школу "Talant School" для талановитих дітей, де можна пройти курс навчання вокалу, мультиплікації, журналістиці, режисурі та фотографії.

MONATIK – один з найяскравіших українських артистів нового покоління, танцюрист та композитор. І він був тренером проекту Голос.Діти-3.

Солісти гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва та Позитив – запальний український гурт, який виконує пісні у жанрі поп. До слова, нещодавно Надя Дорофєєва брала участь у шоу "Танці з зірками".