За умовами шоу Голос. Діти 4 сезон, у вокальних нокаутах з кожної трійки далі проходить лише один учасник.

Дивіться також: Голос. Діти 4 сезон 5 випуск вокальні бої: хто покинув проект

Зіркові тренери Голос. Діти-4 Наталя Могилевська, MONATIK і солісти гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва та Позитив обирають учасників, з якими підуть далі.

Софія Лозіна, Ігор Левицький, Марія-Даніелла Трахтенберг

Першими виступили підопічні "Время и стекло" Софія Лозіна, Ігор Левицький і Марія-Даніелла Трахтенберг.

Читайте також: Голос. Діти 4 сезон 3 випуск: хто розчулив MONATIK до сліз та виступ доньки священика

Могилевська і MONATIK надали перевагу Софії. Такий вибір зробили і Надя з Позитивом. Проект Голос. Діти залишили Ігор Левицький і Марія-Даніелла Трахтенберг.

Голос. Діти 4 сезон 5 випуск дивитись онлайн: бої – Софія Лозіна, Ігор Левицький і Марія-Даніелла Трахтенберг – "Believer"

Анна Калюжна, Даніка Салюк, Ернест Гогія

У першу трійку Могилевської увійшли: Анна Калюжна, Даніка Салюк та Ернест Гогія. Надя віддала перевагу Ернесту, MONATIK – Ані, а Могилевська залишила у проекті Ернеста Гогію.

Голос. Діти 4 сезон 5 випуск дивитись онлайн: бої – Анна Калюжна, Даніка Салюк, Ернест Гогія – "Rockabye"

Вероніка Коваленко, Поліна Павлющенко, Владислава Смоляна

MONATIK вивів на ринг Вероніку Коваленко, Поліну Павлющенко і Владиславу Смоляну.

Могилевська за реп віддала б перевагу Поліну, а за спів – Вероніці. Та MONATIK залишив Вероніку Коваленко. Дівчина дуже рада, що тренер оцінив її запал. На думку суперниці Влади, Вероніка пройшла далі, бо була вискочкою.

Голос. Діти 4 сезон 5 випуск дивитись онлайн: бої – Вероніка Коваленко, Поліна Павлющенко, Владислава Смоляна – "Відправила меседж"

Яна Горна, Орест Макаренко, Єгор Горлов

Солісти гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва та Позитив у своє наступне тріо поставили Яну Горну, Ореста Макаренка та Єгора Горлова.

MONATIK оцінив запального Ореста, але перевагу надав Яні, Наталія обрала б за акторські здібності Ореста, оскільки пісню вокально важко оцінювати. Надя Дорофєєва та Позитив залишили в проекті Яну Горну.

Голос. Діти 4 сезон 5 випуск дивитись онлайн: бої – Яна Горна, Орест Макаренко, Єгор Горлов – " На раёне"

Христина Жуковська, Данелія Тулєшова, Касинія Бойко

MONATIK обрав трійку найсильніших вокалісток зі своєї команди – Христину Жукоську, Данелію Тулєшову та Касинію Бойко. Дівчата дуже здружились і у них вийшло чудове тріо.

Могилевську неймовірно вразила Данелія, Надя Дорофєєва надала перевагу Христині. Та MONATIK залишив у проекті Данелію Тулєшову.

Голос. Діти 4 сезон 5 випуск дивитись онлайн: бої – Христина Жуковська, Данелія Тулєшова, Касинія Бойко – "Of the night"

Марія Єрмакова, Ярослав Андрусяк, Марія Поліщук

Наталія Могилевська вражена талановитими учасниками. Наступними на сцену з її команди вийшли Марія Єрмакова, Ярослав Андрусяк та Марія Поліщук.

Надя проголосувала за Марію Поліщук, Позитив – за Ярослава, MONATIK – за Марію Єрмакову, яка на його думку справжня артистка. На думку Могилевської, Марія Єрмакова достойна, щоб боротись у шоу далі.

Голос. Діти 4 сезон 5 випуск дивитись онлайн: бої – Марія Єрмакова, Ярослав Андрусяк, Марія Поліщук – "Smile"

Поліна Пільх, Олександр Гук, Єва Льопа

MONATIK вразила у тріо Поліна, Могилевській надзвичайно складно, тож вона утрималась від вибору. А Надя і Позитив обрали Олександра. Він продовжує боротьбу за звання Голос. Діти 4.

Голос. Діти 4 сезон 5 випуск дивитись онлайн: бої – Поліна Пільх, Олександр Гук, Єва Льопа – "У долі своя весна"

Ліза Яковенко, Тимофій Базаренко, Ілля Попадченко

MONATIK залишив би Лізу – не через те, що дівчина з його рідного міста Луцьк. Для нього це ексклюзивний інопланетний вокал. Наталія Могилевська залишила в проекті Лізу Яковенко.

Голос. Діти 4 сезон 5 випуск дивитись онлайн: бої – Ліза Яковенко, Тимофій Базаренко, Ілля Попадченко – "На небі"

Вероніка Чорна, Олександр Міньонок, Ангеліна Шимкова

Останнє тріо "Время и Стекло" Наді Дорофєєвої та Позитива. На сцену вийшли Олександр Міньонок, Ангеліна Шимкова та Вероніка Чорна.

На думку Наталії Могилевської, тренери залишать когось з дівчат. Та Надя і Позитив обрали майбутнього "Джастіна Бібера" Олександра Міньонка.

Голос. Діти 4 сезон 5 випуск дивитись онлайн: бої – Вероніка Чорна, Олександр Міньонок, Ангеліна Шимкова – "Ой у гаю, при Дунаю"

Дарина Чорна, Денис Довірак та Святослав Стефюк, Дарина Красновецька

Могилевську покорив дует "Налиснички", Надя з Позитивом за Дарину Красновецьку. Та MONATIK забрав з собою далі франківський дует "Налиснички" – Святослава Стефюка і Дениса Довірака.

Голос. Діти 4 сезон 5 випуск дивитись онлайн: бої – Дарина Чорна, Денис Довірак, Святослав Стефюк, Дарина Красновецька – "Maria Maria"

Валерія Фурман, Катерина Манузіна, Катерина Коломійцева

MONATIK назвав тріо дівчат янголами, адже пісню виконали чудово. Наталія Могилевська пошкодувала, що дівчата опинились в одному тріо, адже вибрати дуже важко. Наталія зробила складний вибір і залишила Катю Манузіну.

Голос. Діти 4 сезон 5 випуск дивитись онлайн: бої – Валерія Фурман, Катерина Манузіна, Катерина Коломійцева – "Faded"

Олександра Мазур, Ніно Басілая, Єлизавета Калініна

MONATIK здивував Надю і Позитива стильним кавером на пісню "Время и Стекло" "505". На думку Могилевської, це був найсильніший виступ на боях.

Тріо довело до сліз MONATIK та Позитива, стали вологими і очі Могилевської. MONATIK обрав Ніно Басілаю.

Голос. Діти 4 сезон 5 випуск дивитись онлайн: бої – Олександра Мазур, Ніно Басілая, Єлизавета Калініна – "505"