Зірковими тренерами Голос. Діти-4 стали: Наталя Могилевська, MONATIK і солісти гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва та Позитив.

Дивіться також: Голос. Діти 4 сезон 3 випуск: хто розчулив MONATIK до сліз та виступ доньки священика

Читайте також: Судді "Голос. Діти" переплутали дівчинку з Тіною Кароль: чуттєве відео

Ліза Калініна

10-річна Ліза народилась у сім'ї легенд України мотокросу. її батько чемпіон України у мотокросі, а брат окрім цього звання має ще й титул чемпіона світу по мотокросу. Тепер дівчина хоче, щоб прізвище Калініна було відоме й в музичному світі. Лізі вдалось розвернути одразу 2 крісла зіркових тренерів – Наталі Могилевської та MONATIKа. Дівчинка вибрала команду MONATIKа.

Дивіться також: У "Голос. Діти" заспівала дівчинка з аутизмом: відео виступу

Голос. Діти 4 сезон 2 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Ліза Калініна – "Listen"

Дует "Диво"

Дівчата співають автентичні українські пісні. Вони надихнулись участю Каті Chilly у дорослому "Голосі" і теж вирішили спробувати сили у шоу. На жаль, жоден із тренерів так і не повернувся до дівчат, хоча й визнали, що дует співав дуже сильно.

Голос. Діти 4 сезон 2 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – гурт "Диво" – "Куди мені"

Дарина Красновецька

Дівчинка прийшла на шоу вже втретє. Минулого сезону Даринці просто не вистачило місця. Однак вона не здається і цього разу налаштувалась обернути одразу 3 тренерські крісла. Для виступу дівчина вибрала дуже недитячу пісню – "1944", з якою Джамала виграла "Євробачення – 2016". На останніх секундах до дівчинки розвернувся MONATIK. Вона настілки розчулила співака, що розплакались обоє – і дівчинка і MONATIK.

Голос. Діти 4 сезон 2 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Дарина Красновецька – "1944"

Софія Шкідченко

11-річна Софія для виступу обрала дуже запальну пісню "What Does The Fox Say?". Суддям дуже сподобалось запальне виконання, однак дівчинці так і не вдалось розвернути жодне тренерське крісло. Надя пояснила, що не обернулась тільки тому, що Софії трохи бракувало співочого досвіду.

Голос. Діти 4 сезон 2 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Софія Шкідченко – "What Does The Fox Say?"

Аліна Шинкова

Вона велика фанатка футболу. Мрією дівчини є заспівати гімн ФК "Динамо". Аліна хоче перемогти на "Голосі", щоб потім заспівати динамівський гімн. "Время и Стекло" повернули своє тренерське крісло на останніх секундах, бо їх зачепила душа її пісні та зворушливу виконання Аліни.

Голос. Діти 4 сезон 2 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Аліна Шинкова – "Хто як не ти"

Тимофій Базаренко

Тимофій вразив ніжним виконанням та розвернув тренерське крісло Наталії Могилевської. Співачка зізналась, що спочатку подумала, що співає дівчинка, але додала, що таке виконання звучить особливо мужньо із вуст хлопчика.

Голос. Діти 4 сезон 2 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп –Тимофій Базаренко – "Колискова"

Ніно Басілая

На "Голос" дівчина приходить вже 4 раз поспіль. Вона дуже хоче потрапити до MONATIKа і навіть не думає здаватись. І Дмитро таки повернувся. А за ним розвернулось ще два тренерські крісла. Виступ настільки зворушив Дмитра, що він знову не стримав сліз. Він впізнав Ніно з попереднього сезону, минулого разу він не повернувся і нині каже, що шкодує. Юна співачка обрала команду MONATIKа.

Голос. Діти 4 сезон 2 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Ніно Басілая – "When we were young"

Поліна Пільх

Дівчина виросла в заможній сім'ї – батько успішний юрист, а мама – стоматолог. Однак, вона хоче всього добитись сама і стати успішною у світі музики. Дівчинка розвернула тренерське крісло Наді і Позитива. Це було останнє місце у команді гурту.

Голос. Діти 4 сезон 2 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Поліна Пільх – "Cheap Thrills"

Муаяд Абдельрахім

Хлопець разом із сім'єю – біженці із Сирії. Батько працював програмістом, а зараз він продає килими на базарі в Одесі. Хлопець чудово розуміє, що батькам нелегко, тож хоче потрапити у шоу, щоб потім віддячити батькам. На жаль, хлопцю не вдалось розвернути жодне тренерське крісло. Але всі тренери визнали – у хлопця є талант.

Голос. Діти 4 сезон 2 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Муаяд Абдельрахім – "Earth Song"

Владислава Коновалюк

Дівчинка виросла у дуже складній сім'ї. Батько бив матір, взяв на її ім'я кредит, а потім пішов від них. Влада так перейнялась ситуацією, що одного вечора обрізала своє довжелезне волосся та продала його. За виручені гроші їм вдалось закрити кредит. Виконання було дуже сильне, однак тренери так і не розвернулись до маленької співачки. При цьому зал скандував дівчинці "молодець".

Голос. Діти 4 сезон 2 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Владислава Коновалюк – "History repeating"

Мазур Саша

Дівчинка має свій талісман – обруч з вушками. Окрім того, у дівчинки день народження, тож вона дуже вірить, що розверне тренерське крісло. Буквально на останній секунді дівчинку обрав Дмитро. Таким чином у MONATIKа теж повністю сформована команда.

Голос. Діти 4 сезон 2 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Мазур Саша – "Ти до мене не ходи"

Катерина Фільварок

Дівчинка виросла у дуже великій сім'ї – 3 сесрти та два брати, тож зараз хоче стати відомою співачкою та заробити гроші. Дівчинка мріє, коли розбагатіє, то купить мамі шубу. Місце залишилось лише у команді Могилевської, однак Наталія так і не повернулась. Навіть Дмитро обурився, що Могилевська не обрала Катю.

Голос. Діти 4 сезон 2 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Катерина Фільварок – "Вербовая дощечка"

Дарія Комова

6-річна дівчинка має дві мрії – хоче стати співачкою та стоматологом. Вона планує, коли лікуватиме пацієнтів, то буде причаровувати їх співом, щоб вони не відчували болю. Дівчинці не вдалось розвернути крісло Могилевської.

Голос. Діти 4 сезон 2 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп – Шаланды, полные кефали" – Дарія Комова

Катя Коломійцева

Дівчина теж вже не вперше бере участь у шоу. Кілька разів вона не могла потрапити на сліпі прослуховування. Минулого року для неї просто не вистачило місця. Однак, здаватись Катя не буде. Могилевська була вражена виконанням та розвернула своє тренерське крісло. таким чином її команда теж вже у повному складі.

Голос. Діти 4 сезон 2 випуск дивитись онлайн: вибір наосліп –Катя Коломійцева – "Milord"

Отож команди зіркових тренерів сформовані і виглядають таким чином:

Команда "Время и Стекло"

Олександр Гук, Софія Лозіна, Марія-Даніела Трахтенберг, Орест Макаренко, Олександр Міньонок, Вероніка Чорна, Єгор Горлов, Яна Горна, Єва Льопа, Ігор Левицький, Ангеліна Шимкова та Поліна Пільх.

Команда MONATIKа

Вероніка Коваленко, дует "Налиснички", Данелія Тулєшова, Касинія Бойко, Влада Смалява, Христя Жуковська, Дарина Чорна, Поліна Павлющенко, Ліза Калініна, Дарина Красновецька, Ніно Басілая і Саша Мазур.

Команда Наталії Могилевської

Даніка Салюк, Валерія Фурман, Ернест Гогія, Марія Єрмакова, Анна Калюжка, Ліза Яковенко, Ярослав Андрусяк, Марія Поліщук, Ілля Попадченко, Тимофій Базаренко, Катерина Манузіна, Каля Коломійцева.

Наталія Могилевська – відома українська виконавиця, яка після Голос.Діти-2 відкрила власну школу "Talant School" для талановитих дітей, де можна пройти курс навчання вокалу, мультиплікації, журналістиці, режисурі та фотографії.

MONATIK – один з найяскравіших українських артистів нового покоління, танцюрист та композитор. І він був тренером проекту Голос.Діти-3.

Солісти гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва та Позитив – запальний український гурт, який виконує пісні у жанрі поп. До слова, нещодавно Надя Дорофєєва брала участь у шоу "Танці з зірками".