Першим зайняв місце зіркового тренера у новому сезоні популярний співак та композитор Дзідзьо. Такою несподіваною новиною зі всіма артист поділився під час першого прямого ефіру "Голос країни-9". Дзідзьо вийшов на сцену шоу та зізнався, що невдовзі буде теж частинкою такого проекту. У співака є важлива місія – допомагати дітям, які мають талант та хист стати спражньою зіркою та розповісти про себе людям.

Читайте також: Голос Діти 5 сезон 4 випуск онлайн: 50 дітей і 6 місць – хто отримав останній шанс на кастингах

Попередньо Дзідзьо жодного разу не був наставником вокального шоу для дорослих "Голос країни", відтак суддівство стало для нього новим викликом.

Дзідзьо – перший тренер шоу
Дзідзьо – перший тренер шоу "Голос. Діти" / Instagram / @dzidzio

Під час півфіналу шоу "Голос країни" ведучі назвали імена других тренерів, які займуть суддівські крісла. Ними стали вокалісти українського гурту "Время и Стекло" Надія Дорофеєва та Олексій Завгородній.

Читайте також: Голос Діти 5 сезон 3 випуск онлайн: "кришталевий" хлопчик, улюблениця бабусь і донька Кошового

Артисти уже не вперше займають суддівське крісло співочого шоу. Надія Дорофеєва та Позитив у 2017 році вже були наставниками у "Голос. Діти-4".

Гурт
Гурт "Время и Стекло" – тренери шоу "Голос. Діти" / Instagram / @nadyadorofeeva

Останнім тренером "Голосу. Діти" стала Джамала. Відповідну заяву вона зробила під час грандіозного фіналу "Голос країни-9".

"Нарешті можу розказати вам, що стану тренером в новому сезоні "Голос. Діти-5". Незважаючи на зовнішню схожість "Голосу країни" та "Голос. Діти", я сприймаю їх як абсолютно різні проекти. Наприклад, в "Голос. Діти" є неважливими багато професійних аспектів, що дуже впливають на вибір у дорослому шоу.

Читайте також: Голос Діти 5 сезон 2 випуск онлайн: зірка з Молдови, син офтальмолога та юна "Ніна Матвієнко"

Для діток ми будемо здебільшого вчителями та наставниками, ми будемо передавати їм наші знання і вміння, щоби до фіналу вони постали перед публікою дорослішими і зміцнілими як вокалісти. Багатьом заважає хвилювання, і тренерам цей стан також передається. Тому ми хочемо надати їм максимальну підтримку", – зізналась Джамала.


"Голос. Діти 5 сезон": Джамала / Instagram / @jamalajaa

Читайте також: Голос Діти 5 сезон 1 випуск: які талановиті учасники першими поповнили команди суддів