За умовами шоу Голос Діти 5 сезон, на учасників сформованих команд чекали вокальні нокаути, де з кожної команди у прямі ефіри потрапило лише по двоє учасників. Тому на музичному "рингу" зібрались всі учасники команд тренерів, які були обрані під час чотирьох "сліпих" прослуховувань та вокальних боїв, та мали за честь поборотись за місце вже у наступних випусках шоу.

Читайте також: Голос Діти 5 сезон 6 випуск онлайн: море сліз та емоцій у яскравих вокальних нокаутах

Зірковими тренерами "Голос. Діти" 5 сезон стали: Джамала, Дзідзьо і солісти гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва та Позитив.

Команду гурту "Время и Стекло" покинули: Таїсія Скоморохова і Дар'я Бугайчук.

Голос діти вокальні нокаути
Учасники команди "Время и Стекло" після вокальних боїв / 1+1

Команду Джамали покинули: Ярослав Політов і Надія Довбуш.

Голос діти вокальні нокаути
Учасники команди Джамали після вокальних боїв / 1+1

Команду Дзідьо покинули: Софія Винник і Ярослав Рогальський.

Голос діти вокальні нокаути
Учасники команди Дзідзя після вокальних боїв / 1+1

Читайте також: Голос Діти 5 сезон 5 випуск вокальні бої: хто покинув проект

Джамала – відома українська виконавиця, яка здобула неймовірну славу після перемоги на Євробаченні-2016 в Стокгольмі. Тоді вона виконала пісню "1944", присвячену кримськотатарському народу. Зірка часто бере участь в музичних проектах, випускає альбоми, багато подорожує та виходить на червоні доріжки світських заходів.

Дзідзьо (Михайло Хома) – один з найвідоміших українських артистів, який виступає солістом в складі гурту DZIDZIO. Артист виступає в жанрі "комедійного антигламурного попу" і часто використовує у своїх пісня суржик. Разом з іншими музикантами випустив кілька успішних альбомів, а також взяв участь в зйомках більше 10 українських фільмів.

Солісти гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва та Позитив (Олексій Завгородній) – запальний український гурт, який виконує пісні у жанрі поп. Дует є продюсерським проектом Олексія Потапенка (Потап). За свою кар'єру отримали чимало нагород, зокрема, в Росії.