Назар Ільчишен родом з міста Старокостянтинів на Хмельниччині. Оскільки в перші місяці війни потік переселенців до західних областей був шалений, то він відчинив свої двері для людей, у дім яких прийшла війна. Сім'я юнака селила їх всюди – у своєму будинку, в родичів, друзів, знайомих і навіть на підлозі в церкві, пастором якої є батько хлопця.

Важливо Голос країни 12 сезон 6 випуск: раптова поява солістки Go_A та дівчина, яка обійшла Біллі Айліш

Як учасник "Голосу країни" рятував українців від війни

Я з заходу України, і було багато людей, які бігли від війни. Ми їм допомагали – надавали прихисток у себе, у рідних, знайомих. Також церква наша не залишилася осторонь, адже це місце любові, божої підтримки та турботи. Були ночі, коли ми приймали до 250 людей,
– розповів 26-річний Назар Ільчишен.

"Це все неможливо без молитви. Я продовжую молитися за наших хлопців і дівчат, за всю Україну, адже вірю, що молитва має силу, якщо молитися з вірою та впевненістю", – додав юнак.

"Голос країни" 12 сезон 6 випуск: дивіться онлайн – виступ Назара Ільчишена

До слова, на "Голосі країни" Назар розвернув усі чотири крісла, а тренери влаштували справжню боротьбу за нього.

  • Після проникливого виконання треку Save your tears Полякова заявила, що він – "душа, музика", а Потап спробував заманити його своїм досвідом.
  • Надя Дорофєєва назвала стильним, запропонувала зробити щось творче й залити в соцмережі.
  • Тоді як Святослав Вакарчук обійшов усіх і заспівав у дуеті з Назаром його авторську пісню про Бога. Тож хлопець обрав команду фронтмена "Океану Ельзи".