Популярна українська співачка Оля Полякова виклала в своєму інстаграмі відео, де стверджує, що українських зірок дискримінують під час карантинних обмежень в країні.

Цікаво Крістіна Агілера у казковій сукні презентувала саундтрек до "Мулан": ефектне відео

Зірка заявляє, що вона вже декілька місяців знаходиться в прихованій депресії і очікуванні чуда. Вона розповіла, що сподівалась, що хоча б влітку з'явиться можливість провести концерти. Але її все ж не було, так само, як і немає можливості зробити це восени.

Навіть те, як мають проводитись концерти – це не концерти. Це мука як для глядачів, так і для артиста,
– каже Полякова.

Оля зізналась, що всі її 4 концерти, заплановані на вересень, не відбудуться. А велике шоу, що мало відбутися 26 жовтня – теж під загрозою через незрозумілу для Олі постанову Кабінету Міністрів. Також вона повідомила, що одним артистам можна проводити концерти, а іншим ні. Наприклад, в Києві виступав російський співак.

Це хаос, це знищення нашого бізнесу. Це йде до того, що ми не тільки залишимося без роботи, але й перетворимося на клоунів, готових співати під фонограму за мішок картоплі, без кліпів, без шоу, на які тепер рівняються наші сусіди,
– розповіла Полякова.

Оля Полякова сказала, що не розуміє, чому відкриваються метро, кафе, кінотеатри та інші заклади, а музична індустрія досі не в змозі працювати.

Тому співачка відзначила під роликом багатьох знаменитостей України і закликала їх прийти завтра, 3 серпня, під стіни Кабінету Міністрів і підписати лист-звернення до влади.