Дані опитування оприлюднило видання BBC. За їхньою інформацією, найбільше голосів отримала композиція Waterloo, з якою гурт ABBA переміг на Євробаченні у 1974 році. Опитування серед меломанів проводили 16 травня, коли мав відбутись фінал міжнародного конкурсу.

Важливо: Євробачення-2020: відео грандіозного онлайн-концерту Європа запалює світло

Дивіться виступ гурту ABBA на Євробаченні-1974: відео

Історія успіху гурту ABBA

Шведська четвірка Агнета, Анні-Фрід, Бенні та Бьорн створили гурт всього за 2 роки до участі в Євробаченні. Після перемоги на Євробаченні-1974 гурт ABBA став відомий у всьому світі та очолював всі британські чарти, а мільйони прихильників очікували на їхній приїзд. Згодом учасник колективу Бьорн Ульвеус зізнавався, що саме Євробачення стало для гурту чималим поштовхом у кар'єрі.

Однак всього за 10 років шаленої слави ABBA вирішила зупинитись: артисти випустили останній сингл Under Attack. І тільки після 30-річної паузи вокалісти возз'єднались на сцені та оголосили про повернення у шоу-бізнес. Історія гурту ABBA та їхні запальні пісні повпливали на вибір глядачів Євробачення, які з 64 пісень найбільше запам'ятали саме Waterloo.

Як пройшло Євробачення-2020

Пандемія коронавірусу повпливала на Євробачення-2020: грандіозне шоу, яке мало відбутись у Роттердамі, відклали на 2021 рік. Натомість організатори пісенного конкурсу вперше влаштували глядачам онлайн-концерт, на якому можна було побачити не тільки цьогорічних конкурсантів, але й зірок Євробачення.

Зокрема, в умовах карантину свої нові та знані треки презентували Нетта Барзілай, Монс Сельмерлев, Майкл Шульт та Ейн Бісшен Фріден. З'явився на онлайн-концерті і переможець Євробачення-2019, який символічно заспівав у Роттердамі пісню Arcade. Дункан Лоуренс виступив перед порожнім залом, що розчулило багатьох прихильників шоу.

Дивіться виступ Дункана Лоуренса на концерті Євробачення: відео

Відомо, що вже у 2021 році вокалісти з 41 країни таки позмагаються за головний кубок шоу. До травня наступного року учасники проєкту запишуть нові конкурсні пісні, які меломани почують взимку. Україну представлятиме гурт Go_A. Саме цей колектив у 2021 році запалить у Нідерландах з не менш колоритною піснею, аніж Solovey.