Ролик розмістив телеграм-канал "УП. Off the record", вказавши на присутність Андрія Богдана.

Цікаво: Афери Андрія Богдана: де насправді заробив гроші голова Адміністрації Президента

Концерт відбувся в ресторанному комплексі Queen. На опублікованому відео видно, як всі в залі танцюють під пісню Артура Пірожкова (справжнє ім`я – Олександр Ревва). Андрій Богдан в цей час дивиться в свій смартфон. Зазначимо, Пірожкова у списку заборонених в Україні виконавців немає.

Однак у соцмережах також з'явились відео, на якому Богдан поводить себе більш розкуто.

Керівник Офісу президента Андрій Богдан прокоментував виданню theБабель відвідування концерту російської поп-зірки.

Взагалі-то артист Олександр Ревва – громадянин України. Дуже патріотичний хлопець,
– пояснив Богдан.

При цьому він зізнався, що не є шанувальником Пірожкова. У цьому клубі 28 червня, у День Конституції України нібито святкували весілля молодшої сестри співачки Світлани Лободи Ксенії. Сама співачка також поділилася світлинами з вечірки в соцмережах.

Хто такий Артур Пірожков?

Справжнє ім’я – Олександр Ревва. Він учасник російського телепроекту Comedy Club, комедійний актор, шоумен, актор дубляжу. Народився в нині окупованому Донецьку. З 2006 року він займається акторською і концертною діяльністю в Москві. У 2019 став володарем російської премії "МУЗ-ТВ" за краще відео. Пірожкову приписують теплі взаємини зі Світланою Лободою.

Що не так із призначенням Богдана очільником Офісу Президента (АП)?Богдан працював на високих посадах в урядах екс-президента Віктора Януковича та прем’єра Миколи Азарова. Так, у 2007-2010 роках Богдан був заступником міністра юстиції, потім – заступником міністра Кабінету міністрів (2010-2011 роки) і урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики (2013-2014 роки).

Тож Богдан мав би підпадати під дію закону про очищення влади, тобто – про люстрацію і не мав би обіймати жодні державні посади. Проте при схваленні закону посади голови Адміністрації Президента і його заступників були виведені з-під державної служби. Тож призначення Богдана головою АП, хоча й викликає певне невдоволення, однак є цілком законним.