Слова видатного українського поета Василя Симоненка надихнули співака та композитора Tabakov (справжнє ім'я – Павло Табаков) на написання гімну любові до рідної землі "Україно моя". Прем'єра пісні-гімну та зворушливого кліпу відбулася на офіційному ютуб-каналі артиста. Її присвятили Дню Незалежності України.

Читайте також Українська наречена з минулого століття: Оксана Муха презентувала дебютний кліп – відео

Муза нашепотіла мені не тільки музику. Речитативна частина тривалий час була відкладена у стіл: усвідомлення, що ти доповнив класика, усе відтягувало прем'єру пісні. Змінити рішення мене переконала 9-річна донька Анастасія. Вона цілими днями наспівувала приспів "Україно моя", просила заспівати разом із нею. Поки не вивчила всю пісню,
– розповів співак.

У зйомках кліпу взяли участь учні Творчої школи Павла Табакова. Наймолодшому артистові, який перебував на знімальному майданчику, лише 10 місяців. Задіявши у творчий процес дітей, Tabakov підкреслив головну ідею роботи: "Діти – майбутнє України". Мрії, захоплення, відданість справі і країні, любов до неї здатні творити дива.

Табаков
Павло Табаков та артисти його Творчої школи / Фото: Пресслужба

Також у ролику можемо побачити відомих українських митців та представників рзіноманітних професій: військовослужбовця, працівницю національної поліції, лікаря, пожежника, боксера, кухара тощо. Таким чином творці відео прагнули показати, що це реальні українці, які не тільки люблять рідну землю, а й роблять усе заради її процвітання – кожен на своєму місці. Це ті люди, чиї дитячі захоплення стали справою всього життя.

"Все, що в серці добре й щире, віддаю лише тобі, наша рідна Україно, вірні діти ми твої" – щиро і з любов'ю співають діти. Так формується віра у щасливе майбутнє України.

Tabakov & Творча школа Павла Табакова – "Україно моя": дивіться відео онлайн