Як виявилось, у 2022 році померла дружина чоловіка. Для нього це був складний період, втім, життя продовжується. Тож Гайтана поділилася, що батько "знову мріє зустріти своє кохання та одружитися".

Не пропустіть Слава Дьомін розсекретив ймовірне місцеперебування Гайтани: де тепер живе співачка

Гайтана шукає дружину для свого тата

Артистка зауважила, що Клавер переконаний, що "його нова дружина, буде з України".

На превеликий жаль, на початку 2022 померла його дружина, з якою вони прожили щасливі роки. Це було горе, нестерпний біль. Але життя триває. Тато знову мріє зустріти своє кохання та одружитися. Він впевнений, що його нова дружина, буде з України,
– написала співачка

Під публікацією виконавиця залишила невелику анкету про свого батька.

Клевер Ессамі народився у 1956 році, зараз вже на пенсії. Він живе в м. Браззавіль, де має свій дім. Клавер вільно розмовляє французькою та говорить на діалекті ленгала, який популярний в Конго. Крім того, розмовляє та розуміє російську. Чоловік щонеділі ходить до католицької церкви.

Все своє життя він допомагає людям та дітям. В його будинку завжди жили діти сестер, братів, яких він виховував як своїх до самого університету. Тато людина сильна, мудра, всі його слухають та поважають, тому в домі завжди багато гостей. Він любить якісне життя, смачну, корисну їжу та виглядає завжди бездоганно.
В нього на городі ростуть найсмачніші фрукти. Є 2 дерева манго та авокадо,
– розповіла Гайтана.

Артистка наголосила, що її тато обожнює українську кухню.

Що відомо про маму Гайтани

Тетяна Миколаївна народила доньку 24 березня 1979 року в Києві. Проте згодом разом із чоловіком Клавером Ессамі вона жила в Конго. Коли донці виповнилось 6 років, подружжя розлучилося. Після розриву Тетяна вирішила повернутися до Києва й забрала Гайтану з собою в 1985 році. Жінка працювала продавцем, пекарем, а потім поступово відкрила власну пекарню.