Незважаючи на карантин, королівська британська сім'я продовжувала виконувати свої обов'язки навіть зі стін палаців. Втім, це не завадило монархам поповнити свої гардероби, аби виглядати красиво навіть через відеокамери, повідомляє The Daily Mail.

Варто побачити Вишукані пальта, розкішні сукні та класичний костюм: найкращі образи Кейт Міддлтон у 2020

Скільки коштів пішло на гардероб Кейт Міддлтон

Згідно з підрахунками журналістів, на нові речі та ювелірні прикраси герцогиня Кембриджська минулого року витратила 94 тисячі фунтів стерлінгів (3,6 мільйона гривень). Згідно з даними National Statictics, річний дохід британця складав у середньому близько 30 тисяч фунтів стерлінгів, а це майже втричі менше, ніж сума витрат на гардероб герцогині. Також додамо, що усі речі для офіційних виходів королівської сім'ї оплачуються коштами з податків британців.

Найдорожчою річчю у списку куплених 2020 року стали діамантові сережки Daisy Heritage, які коштували 17 тисяч фунтів стерлінгів. Вона їх одягала у дублінському аеропорту в березні 2020 року. Щоправда, британські журналісти відзначають, що минулоріч Кейт Міддлтон частіше ніж будь-коли з'являлася в старому одязі.


Кейт Міддлтон в аеропорту Дубліна з коштовними сережками / Фото Getty Images

До слова У Google назвали найстильнішого представника королівської британської сім'ї

Гардероб Міддлтон минулими роками

Також для порівняння журналісти опублікували суми витрат на гардероб Кейт Міддлтон минулими роками:

  • у 2019 році – 103 тисячі фунтів стерлінгів;
  • у 2018 році – 68 тисяч фунтів стерлінгів;
  • у 2017 році – 119 тисяч фунтів стерлінгів.